Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

Otóż jestem po rozmowach z prawnikami, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem dotyczącym zjawisk jakie obserwują u ludzi którzy prosili ich o wsparcie w kwestii dotyczących galerii handlowych. Jestem na etapie przygotowania statutu stowarzyszenia, które krótko mówiąc stanie w obronie najemców i będzie ich reprezentowało “na zewnątrz”.

Zatem jeśli znasz kogoś kto stracił majątek życia, został wprowadzony w błąd, oszukany, zlekceważony, poniżony. Kogoś kto mógłby wnieść coś do sprawy dotyczącej ucywilizowania tego systemu to:

-poinformuj go o tym blogu (niebawem zostanie uruchomiona skrzynka mailowa, tam będę czekał na członków tego stowarzyszenia, na ich opinie, komentarze oraz ich historie, dokumenty, zdjęcia),

Mogę obiecać poufność i rzetelność. Blog ten nie powstał dla własnej satysfakcji. Zamierzam dochodzić swoich praw przed wymiarem sprawiedliwości i bronić interesów przedsiębiorców, poszkodowanych. Wiem, że wielu przedsiębiorców nie wie od czego zacząć to wyjście “z klatki”. 

Wiem, że strach paraliżuje. Znam to uczucie z rozmów z dwoma zarządami dwóch galerii i te rozmowy toczyłem przez trzy lata. Znam pseudonegocjacje i porozumienia. Skandaliczny, niecywilizowany sposób podejścia do moich pracowników, do mnie, a tym samym do moich bliskich znajdzie swój finał w prokuraturze.

Znam uczucie kiedy wzywa komornik sądowy i skarbowy. Co ciekawe nawet Ci ludzie reprezentujący państwowe urzędy “zgrzytają zębami” i współczują, ale oni mają swoje obowiązki z których muszą się wywiązać i to należy zrozumieć.

Zatem podajcie dalej treść tego bloga i zachęćcie ludzi, aby wreszcie przestali się bać.

Jeden z najemców jest winny galeriom blisko 2 miliony złotych. Nie miał siły i motywacji do tego, aby upomnieć się o swoje. Na szczęście ta sytuacja się zmieniła i będzie dochodził prawdy, a tym samym jest szansa, że wyjdzie z tej sytuacji obronną ręką.

Dołożę wszelkich starań, aby nauczyć ludzi bycia ludźmi, a może przede wszystkim liczenia, bo z tym mają najwidoczniej problem. Przedstawię Państwu efekt pracy agencji detektywistycznej której zleciłem sprawdzenie w jaki sposób dochodzi do podpisywania umów i wiele innych dokumentów. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *