Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

http://wyborcza.biz/biznes/1,136681,15561374,W_Malopolsce_PIT_y_bedzie_mozna_zlozyc_w_centrach.html?piano_t=1#ixzz0n9Oyv6ua

“Zgodnie z informacją przekazaną PAP Punkty Pomocy Podatnikom zostaną zorganizowane w: Galerii Krakowskiej w Krakowie (2-4 kwietnia 2014, godz. 12-18), w Galerii Bronowice w Krakowie (22 marca, godz. 10-14), w Galerii Bronowice w Krakowie (24 marca, godz. 16-20), w Centrum Handlowym Czyżyny w Krakowie (2-3 kwietnia, godz. 14-20), w Galerii Miechowskiej w Miechowie (22 marca, godz. 9-13), w Centrum Handlowym Stara Cegielnia w Myślenicach (11 kwietnia, godz. 12-18), w Galerii Nowotarskiej w Nowym Targu (27-29 marca, godz. 10-18), w Centrum Handlowe Atrium w Olkuszu (2 kwietnia, godz. 10-14), w Galerii Handlowej Niwa w Oświęcimiu (5 kwietnia, godz. 9-12), w Supermarkecie Tesco w Suchej Beskidzkiej (13 i 20 marca, godz. 11-16), w Galerii Gemini Park w Tarnowie (8 i 11 kwietnia, godz. 10-14), w Galerii Tarnovia w Tarnowie (22 i 29 marca, godz. 12-18), w Centrum Handlowym Jan (5 kwietnia, godz. 9-14). “

Oto ciekawostka którą znalazłem na stronach gazeta.pl. To miłe, że urzędnicy skarbowi wychodzą do nas po to, abyśmy my nie musieli tracić czasu na stanie w kolejkach, aby złożyć zeznanie podatkowe.

Jak rozumiem to przykład “poszerzenia usług”  galerii na te kilka dni,ale ciekawi mnie to czy w statystykach galerii handlowych którymi “się chwalą” będzie gdzieś zaznaczone to, że oto odnotowaliśmy wzrost odwiedzalność o tyle i tyle “pików” ?

Ale mam “sugestię” dla zarządców galeriami.

Proponuję, aby otworzyć tzw. Centra Aktywizacji Zawodowej (działają w ramach usług Powiatowych Urzędów Pracy w Polsce) i tam obsługiwać bezrobotnych. Wyobrażacie sobie wzrost odwiedzalności galerii?

Bezrobotnych w Polsce jest ponad 2 miliony. W maju wchodzi w życie nowa ustawa o promocji zatrudnienia w ramach której klienci będą mogli skorzystać z nowoczesnych usług rynku pracy w tym z większej ilości środków na uruchomienie własnych firm. Zainteresowanych odsyłam do strony Ministra Pracy i Polityki Społecznej natomiast wydaje się, że idąc “w tym kierunku” do galerii można by przenieść placówki oświatowe. W galerii odwiedzanej przez te dziesiątki tysięcy ludzi dziennie doszliby jeszcze rodzice, dzieci, woźni i kucharki. Ależ byłoby wiele “pików”. Powtarzanych i powtarzanych i powtarzanych…Przytaczam ten przykład nie bez powodu. Podam wiele innych z tzw. eventów, które kosztują najemców fortunę i które nie wiele wnoszą z punktu widzenia najemcy galerii. 

nabijanie liczników, akcje w galeriach, autoreklama

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *