Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

Witam po Świętach. Cieszę się, że w ostatnim tygodniu mojego bloga odwiedziło ponad pół tysiąca osób. Bez reklamy. Bez promocji. Bez zabiegów PR. Biorąc pod uwagę ilość blogów na “gazecie” to sporo. Mam głęboką nadzieję, że treść bloga dotrze do zainteresowanych osób. Potrzebuję trochę czasu, aby Poradnik Najemcy rozwinąć o kolejne wątki. One są w przygotowaniu.

Natomiast przed Świętami odbyłem spotkanie w Katowicach w ogromnej galerii handlowej. -Tutaj nie ma ruchu. Nie mam pojęcia z czego się galeria utrzymuje. Często tutaj jestem i widzę jak wygląda sytuacja-powiedział mi jeden z czołowych dziennikarzy  śledczych największego w Polsce tygodnika opinii. Rozmawialiśmy o moim poradniku, o problemach, pewnych mechanizmach.- Przecież nie można wciąż budować i twierdzić jak jest wspaniale, skoro nie jest- powiedział.

Mam wsparcie w kwestii podejmowanych przez nas działań. Co ciekawe z wielu stron napływają do mnie informacje o tym temacie w skali nie tylko województwa śląskiego. Nie jestem prawnikiem, ale wiem, że póki co, na dzień dzisiejszy nie mogę opublikować nazw galerii o których piszę. Nie dlatego, że mam zamiar utrzymywać to w tajemnicy dla samego faktu tajemnicy. Niebawem w detalach podam o jakie galerie chodzi natomiast celem bloga jest pokazanie sytuacji i praktyk z jakimi się spotkałem. W pierwszym wpisie to ująłem.

Jedno jest pewne. Czytających bloga przybywa za co serdecznie dziękuję i te dane w odróżnieniu od pięknych PR-owskich tekstów-są PRAWDZIWE. Nie naliczają tych wejść ani roboty, ani piki, ani ludzie wynajęci do klikania po to, żeby “sztucznie” generować “wejścia” do tej swoistej galerii “od kuchni”.

informacja o galerii, naliczanie, pusto w galeriach

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *