Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

Nikt nie podpisał umowy

W Bielsku Białej ...

W Bielsku Białej firma szkoleniowa przeprowadziła szkolenie dedykowane najemcom handlowym. Prowadzącym szkolenie był adwokat Tomasz Henclewski. Zajęcia merytoryczne dotyczyły m.in. aspektów prawnych w zawartych umowach, jak skutecznie prowadzić negocjacje, jak wyjść z galerii handlowej zgodnie z literą prawa. W szkoleniu uczestniczyli najemcy z jednej galerii handlowej. Informacja o szkoleniu wzbudziła zainteresowanie i wreszcie dała nadzieję także innym na skuteczne przeciwdziałanie patologii w biznesie. Każdy z uczestników otrzyma certyfikat uczestnictwa w szkoleniu.

 

Podczas zajęć ukonstytuowała się grupa założycielska Stowarzyszenia Najemców. Statut Stowarzyszenia jest w opracowaniu. Zapraszamy osoby zainteresowane działalnością  Stowarzyszenia do kontaktu drogą mailową. Do Stowarzyszenia przyjmowani będą najemcy, byli najemcy, członkowie ich rodzin oraz pracownicy tych najemców, którzy zbankrutowali. Każdy, kto będzie mógł wnieść coś konstruktywnego do działalności statutowej Stowarzyszenia będzie mile widziany.

Zadzwonił do mnie znajomy z Wodzisławia Śląskiego. Pewne informacje od jakiegoś czasu sprawdza na własną rękę. To zamożny człowiek. Sam z siebie zaproponował wsparcie. Zamierza przedstawić problem w lokalnej grupie zrzeszającej  przedsiębiorców. Zaoferował wydrukowanie ulotek z informacją o blogu i kolportaż pośród lokalnych właścicieli małych firm.

To ciekawa inicjatywa tym bardziej, że mali handlowcy z Żywca w ostatnim czasie byli nagabywani przez handlowców celem zawarcia umów z galerią. Z tego co wiem, a mam informacje źródłowe, nikt nie podpisał umowy. Akwizytorzy proponowali niskie stawki w porównaniu z tymi, którzy już są najemcami. Przedsiębiorcy z Żywca jednak już wiedzą jak wygląda sytuacja w galerii. Nie dadzą się w błąd wprowadzić.

 

stowarzyszenie najemców, pomoc najemcom, szkolenia dla najemców, Wodzisław Śląski

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *