Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

Zabiły go czynsze -poradnik najemcy

Jestem miłośnikiem ...

Jestem miłośnikiem kotów. Mam dwa. Wiem ile kosztuje karma dla nich i przeróżne akcesoria. Przestrzegam potencjalnych najemców przed zainwestowaniem w sklepy z karmą dla zwierząt i akcesoriami zoologicznymi.

Znany mi poważny biznesmen działający w branży od 1993 roku otworzył w galeriach handlowych ponad 30 punktów z karmą i akcesoriami zoologicznymi. Zabiły go czynsze w galeriach.

Komornik zajął wszystko. Ok. 40 samochodów, linie produkcyjne, magazyny. Pracownicy stracili pracę. Dziś przedsiębiorca prowadzi małą działalność w okolicach Dworca Centralnego w Warszawie. Spółka jest w upadłości likwidacyjnej. Na życie mu wystarcza. Sam prowadzi mały punkt.

Próbuję sobie wyobrazić argument przedstawiciela galerii handlowej: Proszę Pana/Pani fantastycznie! Nie ma Pan tutaj konkurencji, będzie Pan/Pani sam, zagwarantujemy Panu wyłączność na sprzedaż tej karmy! To dla Pana okazja…. a ten… któremu się nie udało gdzieś tam, nie znał się na biznesie, przeinwestował… proszę się nie obawiać…

Dziękuję Czytelnikom za kolejny tydzień. Liczba odsłon przekroczyła 800 w minionym tygodniu. Nie wiem czy to dużo, czy mało, czy standardowo. Ważne żeby poradnik docierał do zainteresowanych i był pomocny w podejmowaniu decyzji. Jak zwykle proszę: podaj dalej)

wniosek: przed podpisaniem umowy analizujemy na wszelkie możliwe sposoby zapotrzebowanie oraz relację kosztów do potencjalnej sprzedaży i marży.

poradnik najemcy, akcesoria zoologiczne w galeriach handlowych, karma dla zwierząt w galeriach, mechanizmy manipulacyjne, Warszawa, Katowice, Wrocław

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *