Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

Problem nabrzmiewa-poradnik najemcy

"Witam,</stro...

“Witam,

Niestety jestem jednym z tych najemców, którzy podpisali umowę i to wyjątkowo niekorzystną i teraz próbuję znaleźć drogę ucieczki…

Pana blog, jest raczej o tym jak przestrzec przed podpisywaniem umów, a może ma Pan jakieś namiary, na prawników, którzy pomogli się wykręcić z Galerii…”

Oto treść maila, który dziś do mnie dotarł. Oczywiście skojarzę Panią z odpowiednią kancelarią prawną. Cieszę się, nie z faktu, że podpisała Pani umowę, ale z faktu, że nie zamierza Pani czekać. Poza tym internet okazuje się być najwłaściwszą drogą komunikacji i informacji. Postanowiłem publikować tego bloga również na innych platformach blogerskich celem dotarcia do Czytelników i oto z innej platformy otrzymałem to zapytanie.

Celem bloga jak już podkreślałem jest przestrzec, ale i doradzić. Nie jestem radcą prawnym, ale znam ten temat od środka. Nie znam wszystkich uwarunkowań. Cały czas też pracujemy na różnymi wątkami dotyczącymi tego systemu. Prowadzimy własne badania.

Zastanawiam się, kiedy sieci zainteresują się tematem, bo obiegowo krąży wersja, że sieciom jest obojętne, bo w jednym zarobią w drugim stracą byle by wyszły na swoje. Intuicja i ostatnie upadłości mi podpowiadają, że i sieci wpadły w sieć. Szczególnie krajowe, a przede wszystkim franczyzobiorcy, którzy do sieci weszli.

Zadaniem prawników nie jest pomoc jak się wykręcić z czegoś, ale jak wygrać proces udowadniając w oparciu o konkrety patologię tego systemu, który ma bardzo krótkie nogi. Jasne, trwało to w Polsce kilkanaście lat, ale to zmierzch produktu. Rynek został też wydrenowany i dlatego przybywa pustostanów. Klienci mają coraz mniej środków na korzystanie z tzw. galerii handlowych. Dziękuję za okazane zaufanie i gratuluję odwagi. Pozdrawiam.

blog przeliczeni, opinie, porady prawne, dochodzenie roszczeń w procesach sądowych z galeriami handlowymi, Bielsko-Biała, Zakopane, Tychy

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *