Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

Wakacje-poradnik najemcy

Digital detox. Taką ...

Digital detox. Taką proponuję formułę wypoczynku dla najemców. Co to oznacza? Wakacje bez komputera (stąd moje milczenie), internetu, komórki, a tym samym smsów, bez prasy, radia i telewizji. Bez wezwań do zapłaty, pism komorniczych, negocjacji i bezproduktywnych rozmów.

Jadąc w miejsce tego specyficznego odosobnienia mijałem m.in. duże bilboardy związane z mega wakacyjnymi  promocjami do 80% Był początek miesiąca i przypomniały mi się puste sklepy, kawiarnie, zmęczeni pracownicy. Co ciekawe niektóre galerie chwaliły się na swoich bilboardach, że są największe w regionie. Tzn. każda z nich wg siebie jest największa.To również aspekt świadomego wprowadzania w błąd i klientów i najemców. To jest podobnie jak w wyścigach banków na najniższe oprocentowanie czy najlepsze warunki spłaty rat. Na to też proszę zwrócić uwagę.

Jeszcze przed wyjazdem zwrócił się do mnie jeden z lokalnych portali internetowych z propozycją publikacji tekstu dotyczącego treści zawartych w blogu. Publikacja niebawem ma się ukazać.

A propos wakacyjnej formuły to korzyści są wielorakie. Spokój, milczenie, skupienie się. Zastanowienie nad wieloma kwestiami i zebranie sił do działań na różnych polach. W moim przypadku to m.in. znalezienie siły na to, aby pokazywać i publikować to co tysiące ludzi w Polsce doprowadziło i doprowadza do ruiny nie tylko finansowej. Tym, którzy jeszcze nie byli na wakacjach życzę wyciszenia i fajnych wrażeń.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *