Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

Deska ratunku-poradnik najemcy

Robert (l.37), żona, ...

Robert (l.37), żona, dwoje dzieci. Spotykamy się dziś w Warszawie. Oto jego relacja:

“Dowiedziałem się o istnieniu bloga. Stąd prośba o spotkanie. Szukam ratunku z sytuacji w jakiej jestem. To dla mnie deska ratunku. Przed podpisaniem umowy na spotkaniu było dwóch mężczyzn i kobieta. Piali z zachwytu. Powiedzieli mi, że rozbudowują się, bo mają tak wielu klientów, że tak świetnie prosperują, że muszą się powiększyć. Moje zadłużenie przez raptem kilka miesięcy to już kilkadziesiąt tysięcy złotych”-mówi. Odpowiadam, że ówczesny dyrektor mnie powiedział, że nie mają wyjścia, że muszą się rozbudować, ale z innego powodu. Zresztą wielu najemców sukcesywnie opuszczało galerię. Widziałem. Wiem.

Rozmawiamy o warszawskiej firmie, która pośredniczy i zarabia na wynajdowaniu klientów dla galerii.-I Ci i ci wprowadzili mnie w błąd. Oszukali mnie. Niech Pan się przyjrzy tej firmie…W jednej z galerii z której wyszedłem udało mi się wyjść bez kar. Prosiłem, przedstawiałem sytuację, powiedzieli mi, że te sto metrów, które opuszczę im, aż tak bardzo nie zaszkodzą, a nie chcą mnie zniszczyć”-kończy. Najemca zamierza postawić teraz swoje warunki. Jaki będzie ciąg dalszy o tym poinformuję na blogu.

Tymczasem jeden z casusów poruszanych na blogu dość mocno zainteresował galerię, której tekst dotyczy- w domyśle rzecz jasna. Wyrazili to w sposób, który można uznać za zastraszanie. Mało tego. Galeria się pomyliła. Dlatego też spokojnie robimy swoje. Spotkanie po raz kolejny potwierdza potrzebę informacji, konsultacji i wymiany doświadczeń.

wniosek: proszę zwrócić uwagę na dane podawane przez firmy pośredniczące, które żyją z pośrednictwa w najmie w lokalach komercyjnych. Zalecam ostrożność, bo to nie pierwszy tego typu sygnał. Rozbudowa nie jest potwierdzeniem prosperity. Mamy na to dowody. I jeszcze jedno. Pisząc tego bloga wykonuję pro publico bono zawód w którym zbierane informacje objęte są tajemnicą. Nawet przed sądem. Zatem proszę nie mieć obaw.

pośrednictwo w najmie lokali komercyjnych, wprowadzenie w błąd, zastraszanie, galerie handlowe w Polsce

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *