Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

Podziękowanie-poradnik najemcy

Jak miło wejść na ...

Jak miło wejść na bloga i zobaczyć statystyki odświeżeń Poradnika Najemcy w galerii handlowej za miniony tydzień. To niemal 10 tysięcy…

Serdecznie dziękuję Czytelnikom i najemcom za zainteresowanie i stosowanie reguły “podaj dalej”. Blog zaczyna faktycznie istnieć w sieci co cieszy, bo biorąc pod uwagę znikomą wręcz żadną politykę informacyjną dotyczącą systemu jest szansa na to, że gdzieś w świadomości się zapisze, utrwali. O to chodzi. Żeby zminimalizować ryzyko wpadnięcia w pułapkę. Bo wyjść z tego strasznie trudno. A koszty są ogromne.

Chodzi o to, żeby wpisując w wyszukiwarki odpowiednie hasła potencjalny najemca poznał też tę drugą stronę. Od kuchni. Od brudów. Skrzętnie ukrywanych.

Zakrytych przed oczyma Klientów (bo co ich to obchodzi), samorządowców (Ci nie mają pojęcia jak to działa), a przede wszystkim przedsiębiorców, czy ludzi młodych, którzy w dobrej wierze weszli w ten system czy zamierzają to zrobić.

-To pułapka z której nie ma wyjścia-powiedział mi jeden z prokuratorów w prywatnej rozmowie.

I częściowo ma rację niemniej jednak z każdej sytuacji jest jakieś wyjście. Pora jednak tych wyjść poszukać i powiem więcej, rozpowszechniać je.

I jest jeszcze coś takiego jak odpowiedzialność tych, którzy w tym siedzą po uszy ubabrani z minami udającymi Greka. Z poczuciem, że są nietykalni.

Serdecznie dziękuję tym, którzy rozpoczęli swoiste kibicowanie blogowi. To tak naprawdę kibicowanie sprawie. Aby coś w tym systemie zmienić, a nie po to, by żyło się lepiej…wszystkim. Bo dziś pomimo wciąż gorącego lata można usłyszeć, że taki mamy klimat.

poradnik najemcy w galerii handlowej, system, blog, zagrożenia w biznesie

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *