Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

Pukają się w czoła-poradnik najemcy

Dziś o cenach. W ...

Dziś o cenach. W Tarnowie niektórzy Klienci negocjowali cenę kawy. Tzn. 6 złotych to było za dużo. Właściciel wprowadził niższą cenę w godzinach przedpołudniowych.

-Klient potrafił wstać i wyjść mówiąc, że jest za drogo-wspomina właściciel. Markowy sklep z butami, jedyny zresztą w owym czasie doprowadzał do frustracji właściciela.

-Nabywców na buty w cenie 300-400 złotych po prostu nie było. Promocja goniła promocję. Cięgle były na nas naciski-mówi kierowniczka sklepu. -Przyjeżdżał spec od sprzedaży z Warszawy, przysyłali świetnych handlowców z innych miast. Efekt-był żaden-dodaje. Przed salonem piękności ustawiali się ludzie, niektórzy mężczyźni widząc kwotę 29 złotych za usługę-pukali się w czoła. Na osiedlu 300 metrów dalej usługa kosztuje 10 złotych.

Dziś specjaliści w Poznaniu pukają się w czoła, bo kolejna galeria handlowa, która tam ma powstać budowana jest z pieniędzy rządowych. W ramach programu określonego przez jednego z polityków jako “ch…., dupa i kamieni kupa”. Polecam lekturę tego materiału, który niewątpliwie wzbogaca wiedzę o systemie.

http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/3502237,centrum-handlowe-posnania-kredyt-na-budowe-mial-byc-na-energetyke,id,t.html

wniosek: przed podpisaniem umowy proszę rozeznać ceny usług w danym mieście, regionie. Obniżenie ich do stawek ” w mieście” może nie wystarczyć na koszty najmu, opłat eksploatacyjnych, dodatkowych i na wynagrodzenia dla pracowników. Klienci galerii nie są rozrzutni i szukają tańszych opcji. Obniżenie ceny natomiast przyspiesza spiralę zadłużenia. Proszę nie oczekiwać obniżki czynszu do realnej stawki np. 10 czy 5 euro.

system, rządowy system Inwestycje Polskie, galeria w Poznaniu, poradnik najemcy

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *