Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

Jak w lesie-poradnik najemcy

Dziś o grzybach. Te ...

Dziś o grzybach. Te zdjęcia zostały zrobione w jednej z galerii handlowych. Pracownicy odkryli te plamy. Jakie to ma znaczenie? Nie jestem lekarzem zatem nie chcę się wcielać w jego rolę.

Jaki jest grzyb każdy widzi.

Czy może to być podstawą do roszczeń i wypowiedzenia umowy? Może. Czy można galerię pozwać? Można. Czy można taką sprawę wygrać? Sądzę, że tak. Czy można taką galerię zamknąć? Jak najbardziej. Czy galeria powinna przeprosić i zapłacić karę? Nie wykluczone. Czy ktoś o tym w Polsce wie, co może kryć się w ścianach na prędce zbudowanych budynków? Do tej pory nie wiedział.

Czy służby się tym zajmą? Kompleksowo?

 

 

 

 

 

Znając realia powiem tak…różnie może z tym być. Żyjemy w czasach, gdzie białe dawno białym przestało być, a czarne to ciemnogród i zacofanie. Ta mieszkanka kolorów grzyba pokazuje swoisty daltonizm pracowników systemu retail.

Znów usłyszymy : nie wiedziałem, nie wiedziałam, myślałem, myślimy, może się uda a może nie, to nie  my to oni, ktoś itd.itp?

 

 

Więc spodziewam się, że  usłyszymy, że jest fajnie, jest super, jest pięknie, a najemcy to nieudacznicy i frustraci? Że to ich wina i kara za te budowlane buble?

P.S. Dziś w Sądzie złożony został wniosek rejestracyjny stowarzyszenia OSON. Podaję maila do kontaktu: oson@vp.pl. Wyjeżdżam dziś na Bałkany. Po powrocie wracamy do tematu. Pamiętacie ostatnią scenę z Vabanku? Parafrazując zapowiem, że to dopiero początek-by żyło się lepiej. Wszystkim. Pro publico bono.

wniosek: podpisanie umowy może być groźne dla zdrowia najemcy i pracowników. O Klientach nie wspominam, bo skąd mają o tym wiedzieć. Przed podpisaniem umowy proszę i takie niespodzianki wziąć pod uwagę.

budowlane buble, zagrożenia, wady ukryte, zdrowie, kraj

 

 

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *