Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

Do myślenia-poradnik najemcy

Witam po przerwie ...

Witam po przerwie wakacyjnej.

Obiecałem sobie, że nie będę komentował komentarzy. W tym sensie, że je czytam, ale nie upajam się nimi. Poza tym, jak w życiu. Są różne. I dobrze. Mają dać do myślenia. Pobudzić do dyskusji. I przestrzec. Sieć jest pełna różnych informacji. Została wzbogacona o blog-informacje o galeriach od kuchni. Taki cel obrałem i zamierzam się go trzymać.

Otrzymałem kilka listów. Sukcesywnie je przedstawię. Dziękuję kancelariom prawnym, które złożyły swoją ofertę dotyczącą obsługi w relacjach z zarządami galerii handlowych. Czytelnikom, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami oraz mediom.

Akurat w przypadku GW zaznaczam, że nie chodziłem, nie chodzę i nie zamierzam chodzić po redakcjach. Pani Ewa rozpoznała mnie po blogu. I Ona i ja lubimy koty. Zadzwoniła. Rozpoznała z bloga. Kiedyś współpracowaliśmy. Jako były współpracownik Polskiego Radia, komercyjnego radia, współpracownik TVP, naczelny w lokalnej prasie-nie muszę chodzić po redakcjach. Daję mediom gotowca. A jeśli zechcą, aby coś dodać to jestem otwarty. Jeśli uznają, że jest temat to jest, jeśli nie, to nie. Tak to działa. Nie mam parcia na szkło, ani tani pseudocelebrytyzm.

Podaję raz jeszcze maila do kontaktu: danielbielsko@poczta.fm lub oson@vp.pl

P.S. W minionym tygodniu odnotowałem ponad 33.000 odświeżeń na blogu.

wniosek: przed podpisaniem umowy sugeruję zasięgnięcie maksimum możliwych informacji dotyczących realizacji zawartych umów i zweryfikowanie czczych i wyssanych z palca informacji dotyczących zarabiania.

stowarzyszenie oson, media, blog przeliczeni, kraj

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *