Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

Dziurawy płot-poradnik najemcy

Arcyciekawy wątek ...

Arcyciekawy wątek pojawił się na zliftingowanej stronie wirtualnej polski. Polecam. Tytuł:” Nowe galerie handlowe zabierają miejsca pracy w Poznaniu”. Pojawiła się też specyficzna sweetfocia. Mam nadzieję, że autor tego tekstu pogłębi temat i zajrzy do środka.

Cieszę się, bo media ogólnopolskie zaczynają zajmować się tematem na różne sposoby. Pokazując go w różnych ujęciach i z wielu perspektyw. Cieszy mnie, że najemcy z Poznania zaprosili nas na spotkanie do stolicy Wielkopolski. Skorzystamy. Do Opola też dojedziemy po drodze.

Pokażę Państwu w jaki sposób uniknąć pułapki w kilku dużych miastach.

Nasze ustalenia są zadziwiająco otwierające coraz bardziej szeroko oczy. Nie da się jednak pisać o wszystkim na raz. Dlatego pewne kolejne ustalenia jedynie sygnalizuję. Odwiedziłem znajomych w Jaworznie na Śląsku. Poznałem właściciela lokalnej gazety. Krzysztof  Gałecki, naczelny -pokazał mi budowaną tam galerię.

20140904734

Zajrzałem przez dziurę w blaszanym płocie.

20140904744

Trwa tam teraz szybka budowa. Do dziury wprawdzie wpada deszcz co jest normalne, ale jak wiemy tam gdzie woda tam z reguły grzyb. Trwa teraz komercjalizacja zachęcająca do podpisywania umowy.

20140904739

A ja zachęcam do telefonowania do mnie celem uszczegółowienia zagrożeń. Pamiętacie film „Na kłopoty Bednarski?”-nie odpowiem na każde pytanie)))

wniosek: przed podpisaniem umowy sugeruję odwiedzenie placu budowy. Jak to wygląda i co gdzie pada i jakie tego mogą-nie muszą, być skutki.

galeria handlowa, komercjalizacja, budowa, Poznań, Jaworzno

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *