Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

Bez znaczenia-poradnik najemcy

Po publikacji w ...

Po publikacji w Gazecie Prawnej “Galernicy” wreszcie nie muszę przekonywać, że wspólne działanie ma sens niż strata czasu w pojedynkę. Publikuję pełen emocji mail ze stolicy Wielkopolski.

20140912806new

“Witam, jestem zainteresowana wstąpieniem do Stowarzyszenia ale nie jako osobą fizyczna tylko prawna. Razem z mężem założyliśmy sp. z o.o. żeby rozpocząć działalność gospodarczą w jednej z poznańskich galerii. Chcemy się uwolnić od umowy zawartej na czas określony.

Obecnie nadzoruje galerię banda przestępców która szantażuje najemców nie respektując obowiązków wynikających z umowy najmu. U prawników dowiadywaliśmy się że jako spółka rodzinna i tak odpowiadamy za wszystko całym naszym majątkiem. Proszę o odpowiedź czy możemy w tej sytuacji wstąpić do Stowarzyszenia, takich osób jak my jest  kilkanaście i na pewno byliby również zainteresowani wstąpieniem”.

Na stronie www.oson.info.pl. Jest prosty formularz. Proszę go wypełnić. Nie ma znaczenia jaką ma Pani spółkę. Jest Pani przede wszystkim człowiekiem z problemem. Do Stowarzyszenia wstępują także ludzie, którzy nie zgadzają się z tą filozofią biznesu pod nazwą retail. Dotyczy to też mobbingowanych najemców i ich pracowników. Nie ustaliliśmy wysokości składek, ale myślę, że zastosujemy zasadę kto ile może, bo nie mam innego pomysłu. Powiedzmy, że minimalne złotówka na wejście. I bez kary przy wyjściu.

wniosek:warto było powołać Stowarzyszenie. Jest potrzebne. Nie ma znaczenia wysokość długu, lokalizacja, płeć, wiek i narodowość. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *