Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

O uczciwości-poradnik najemcy

Przedstawiam ...

Przedstawiam państwu Pismo, które otrzymałem od Pana Krzysztofa Gawła prezesa spółki zarządzającej galeriami Gemini Park sp. z o.o. w Bielsku-Białej i Gemini Jasna Park sp. z o.o. w Tarnowie. Pan Krzysztof się wreszcie obudził z letargu.

 pismo

wniosek: prawda boli. Tak jak postępowanie wobec mnie i najemców z Bielska- Białej. Nie zamierzam usunąć tej faktury, bo o uczciwości i konkurencji to będziemy jeszcze rozmawiać na innych forach. Blog pokazuje system. Postępowanie. Jeżeli w ten sposób Państwo chcecie rozmawiać to proszę o kontakt z moim pełnomocnikiem z kancelarii prawnej Henclewski&Wyjątek z Poznania. Jeżeli uzna, że w ramach Poradnika Najemcy nie można pokazać przykładowej faktury i dostanę od niego Pismo w tej sprawie to zdejmę te dokumenty. Tymczasem pozdrawiam Pana Panie Szanowny Krzysztofie Gawle. Warto byłoby się też odnieść do tekstu w Gazecie Prawnej, gdzie występuje Pan Marcin Kanik, Pani Maria i ja.

Fajnie by było wytłumaczyć się uczciwie z nieistniejących  galerii w Zakopanem i w Tychach. Nie sądzi Pan?A może właściciel Pan Rafał Sonik filantrop w końcu zabierze głos i do nas napisze? Czekamy.

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *