Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

RetailTV -poradnik najemcy

<p style="text-align: ...

Wiecie co… sukces siatkarzy tak mnie ucieszył, że naprawdę nie chce mi się dziś wyciągać kuchennych tajemnic tego systemu tym bardziej, że  ilość wątków, listów, dokumentów i zdjęć sprawia, że nie wiem w co ręce włożyć i od czego zacząć. Mam wrażenie, że wciąż jestem na początku drogi, choć tak wiele już zostało napisane i coraz więcej powiedziane.

Tym razem w trzecim odcinku Retail TV zapraszam na kanał przeliczeni na youtuba. Proszę wpisać sobie Poradnik Najemcy w wyszukiwarkę. Trzeci odcinek z lekkim opóźnieniem dziś został zamieszczony. A skoro mówimy o TV to mieliśmy przyjemność gościć ekipę Expressu Reporterów w Bielsku Białej. O emisji tego swoistego “eventu” poinformuję Państwa na blogu.

Zatem dziś raz jeszcze gratulujemy siatkarzom! “Współczujemy” Prezydentowi Europy, że został podczas meczu z USA wygwizdany, a Prezydentowi Komorowskiemu dziękujemy, że wstawił się za widzami, abyśmy mogli ten fantastyczny wieczór spędzić przed ekranami telewizyjnymi.

wniosek: zakodowaną relację można było dzięki interwencji Prezydenta odkodować. Zakodowane informacje dotyczące systemu retail i prawdy o tym biznesie też niewątpliwie do Pana Prezydenta mogą dotrzeć. I wierzę w to, że jeśli wstawił się za meczem siatkarzy to wstawi się i za tym, aby ten swoisty mecz z galeriami nie miał tylko jednego faworyta. 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *