Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

Śmieci ze śmierci-poradnik najemcy

<p style="margin-bottom:...

Przed nami dni zadumy i spokoju. I wspomnień. Kto stracił kogoś bliskiego wie o czym piszę. Nie przypominam sobie z dzieciństwa, aby licytowano się na dynie, śmierci, kosy itp.

Niektóre galerie i centra handlowe w sposób „uduchowiony” robią sobie jaja z pogrzebu. I z kleru. Wszystkie atrakcje w konwencji żartu. Na zasadzie dewastacji umysłów.

Tę zakonnicę można kupić w jednej z galerii handlowych, gdzie najemca siedzi cichutko do wygaśnięcia umowy, bo dług rośnie. Nie specjalnie idą te świąteczne specjały.

–Mam Panu szczerze powiedzieć? Jest źle. Mamy zadłużenie, ale nie wiem ile. Właściciel siedzi tu, bo boi się kary-słyszę przyglądając się „hallowinowej” zakonnicy.

Nadmorski Leclerc robi akcję dla szkół, a w nagrodę, że przyjdziesz będziesz oglądał te amerykańskie wynalazki i biegał jak głupek z dynią na głowie masz szansę wygrać aparat fotograficzny. Otumanienie totalne. I edukacyjne.

Ale tę zakonnicę na żywo spotkałem w galerii w mieście, gdzie KUL przyciąga wielu studentów.

-Jestem tutaj pierwszy raz w życiu. Naprawdę. Chciałam zobaczyć galerię, bo jestem w Krakowa-mówi dość zaskoczona pytaniem siostra zakonna. Jak zapewnia na zakupy nie przyszła, a szkoda. Podniosła by obrót.

wniosek: przed podpisaniem umowy proszę dopytać też o tematykę „eventów” związanych z naszą tradycją. Wielu Polaków tego nie trawi, że z pogrzebu robi się żarty, a ze śmierci-śmieci. To nie podnosi obrotów. Zaniża poziom intelektualnej rozrywki. Nie dla Klientów, ale dla dzieci, które jak wiemy klientami nie są. Taki śmietnik. Ze śmierci. Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *