Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

Spustoszenie-poradnik najemcy

<p style="text-align: ...

Bielsko-Biała. Tutaj powstało Ogólnopolskie Stowarzyszenie Ochrony Najemców. I choć patologie w zarządzaniu miastem są widoczne w wielu miastach w Polsce to Bielsko-Biała powinno zajmować czołowe miejsce w rankingu na najgorzej zarządzane w segmencie pustostanów miasto.

Oto, do czego doprowadziła budowa galerii handlowej w ścisłym centrum tego pięknego miasta.


Urzędujący Prezydent dostał dziś od nas symboliczne rozwiązanie umowy o pracę.

Złożyliśmy apel, aby odszedł ze stanowiska.

Pan Jacek Krywult zamyka mieszkańcom usta sądami. Pora, aby otworzył szeroko oczy i przebudził się z letargu samozachwytu. Za jego kadencji zamienił tętniące kiedyś życiem miasto 100 przemysłów na prywatny folwark „100 Biedronek”.

Jako prezes apeluję do najemców w Polsce. Mieszkańców. Pracowników. Przedsiębiorców. Idźcie do wyborów i jeśli w Waszych miastach macie do czynienia z arogancją władzy, niszczeniem infrastruktury, lekceważeniem przedsiębiorców to zwyczajnie podziękujcie takiemu prezydentowi za pracę-przy urnach wyborczych.

wniosek: przed podpisaniem umowy w galerii handlowej sugeruję uważną analizę planów inwestycyjnych miasta. Samorządowcy często jak chcą dostosowują plany zagospodarowania przestrzennego nie widząc długofalowych konsekwencji swoich działań.

W Nysie radni “pokazali jaja”- i nie dostosowali się do nacisków inwestora. Kilka miesięcy temu nie zgodzili się na dostosowanie planu zagospodarowania przestrzennego pod dyktando inwestora z Warszawy. Poszukajcie na youtube jak gorące to były dyskusje. Dało się?Dało.

Przed podpisaniem umowy warto wiedzieć, że w wielu miastach powstaje galeria, a w krótkim czasie… kolejna i następna, a małe rodzinne firmy… Padają. Jak muchy. Wielu samorządowców nie wie jak działa retail. Pora im to uświadamiać. I nasze Stowarzyszenie to robi. Pro publico bono.Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *