Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

„Załatwione”-poradnik najemcy

<p style="text-align: ...

Jaworzno. Buduje się tam galeria „Galena”. Prezydent „załatwił” kredyt na jej budowę, a moim zdaniem „załatwił” centrum miasta. 

I sobie miejsce na płocie budowanej galerii do autopromocji. Inwestycja jest finansowana z programu Jessica. Czyli Bank Gospodarstwa Krajowego udzielił pożyczki.

Z inicjatywy programu Jessica w Gdańsku tworzy się Gdańska Szkoła Filmowa, Muzeum Emigracji, Centrum Rekreacyjno-Sportowe, Centrum Administracyjno-Usługowe, Termomodernizacja budynków mieszkaniowych wielorodzinnych.

W Gnieźnie zrewitalizowano stare targowisko w centrum miasta, które dziś jest nowoczesnym miejscem przyciągającym turystów i mieszkańców. W Poniecu powstało przedszkole samorządowe, a w Pleszewie hala sportowa. (za Gazetą Prawną).

Długo wymieniać ciekawe projekty dla mieszkańców. Tym trudniej pojąć inwestycję w Jaworznie.

Dlatego skorzystaliśmy  z zaproszenia na konferencję dedykowaną temu jak galeria w centrum zwija lokalną przedsiębiorczość.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=ouq8JlqKe1Q&w=547&h=450]

Co ciekawe galerię „chcieli” mieszkańcy. W tym sensie, że jedna z lokalnych działaczek agitowała na jej rzecz zbierając podpisy „poparcia pod galerią”. Konsultacji społecznych nie było, ani innego pomysłu na zagospodarowanie przestrzeni publicznej. Dlatego skorzystaliśmy z zaproszenia z przedsiębiorcami po to, aby ich przestrzec przed tą biznesową tykającą bombą. To jest pułapka.

wniosek: przed podpisaniem umowy w galerii handlowej proszę nie kierować się „owczym pędem” i sztucznie wywołanym głodem jej potrzeby.

Do pustostanów Klienci nie chodzą. Nie podpisujemy umowy na siłę. Chyba że, za 3 euro za metr kwadratowy z możliwością wyjścia w każdej chwili z galerii.

Proszę nie wierzyć w bzdurne dane dotyczące tego jak to w innych polskich miastach pięknie wygląda. To kłamstwa. Nie mające nic wspólnego z rzeczywistością.


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *