Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

Zablokowani-poradnik najemcy

W ostatnich dniach ...

W ostatnich dniach dostaliśmy wiele zgłoszeń do Stowarzyszenia. Wiele historii i namiarów. I kolejnych wątków. Za wszystkie serdecznie dziękuję jak i tym, którzy zaoferowali pomoc i wsparcie. To miłe. Pamiętajcie jednak, że nie jesteśmy ofiarami losu i to udowodnimy. Nie szukamy dziury w całym, ale pokazuję tę bezdenną dziurę oszustwa i manipulacji. I mam na to dowody. I Wy też macie. Potrzebny jest jednak mimo wszystko spokój i nie działanie ad hoc. Na chwilę. Jeśli takie przyświecają Wam myśli to zaznaczam, że nie mamy czasu na bezproduktywne rozmowy, które nic nie wnoszą tylko zabierają czas.

 

Pomogliśmy jednemu z najemców (to czteroosobowa rodzina), ale wykonał ogrom pracy. Galeria wycofała się z roszczenia na poziomie 150.000 złotych. Na razie jednak nie mogę dla dobra sprawy napisać gdzie i kto, ale to tylko kwestia czasu. To nasz pierwszy spektakularny sukces. I nie ostatni.

Wiem coraz więcej i więcej i jeśli potwierdzą się informacje to po zdemaskowaniu oszusta-prawnika z Warszawy (odsyłam do publikacji w Gazecie Prawnej “On+ona=prawnik widmo) dojdzie do kolejnej spektakularnej sprawy. Nie wykluczone, że ktoś pójdzie siedzieć. Ale zaznaczam. Krok po kroku. Na spokojnie. Nie wykluczone, że poinformuję o tym ABW.

Rozumiem, że ktoś płacze. Że jest roztrzęsiony, że się boi. Ja to wszystko rozumiem. Jednak jestem zdania, że trzeba się pozbierać w sobie. I wiedzieć czego się chce. Masz prawnika, który nie wie jak? To go zmień. Masz żonę, brata który Cię dołuje? To się odetnij. Masz stu doradców? To wybierz dwóch. Bo tylu ilu nas-tyle zdań. Wiesz lepiej, to rób po swojemu.

Jestem w trasie. Niebawem oddzwonię do każdego, kto do nas napisał. Onet złapał mnie w drodze więc nie był też w stanie napisać, że idziemy w kierunku zmian w ustawie. I zrobimy to. Wspólnie. Piszę o tym na blogu.

Tymczasem pozdrawiam. Trzymajcie się. Jesteśmy zablokowani ilością maili. Ale niebawem, do Was oddzwonię.

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *