Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

Nieporozumienie-poradnik najemcy

<p style="text-align: ...

Od dziś do 07.12 na falach eteru rozpoczęła się kampania społeczna Stowarzyszenia.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=sHJSrU8H_Qc&w=425&h=350]

Wykupiłem spoty zachęcające do odwiedzenia naszej strony internetowej www.oson.info.pl i bloga. Lakonicznie zapraszam szeroką rzeszę słuchaczy Radia Bielsko do zapoznania się z nami. To radio jest “numerem 1” w regionie. Do tej pory nie promowaliśmy tego tematu. Jednym z naszych założeń jest dotarcie z informacją do opinii publicznej w szerokim tego słowa znaczeniu.

W ostatnich tygodniach miałem okazję spotkać się z przedstawicielami Publicznych Służb Zatrudnienia z województwa lubelskiego, śląskiego, opolskiego, podkarpackiego, pomorskiego i małopolskiego (około 300 osób). Poinformowałem o Stowarzyszeniu i zachęciłem do  nie udzielania dotacji unijnych dla tych, którzy myślą o biznesie w galeriach handlowych, pasażach handlowych czy dyskontach, które działają na tej samej zasadzie.

Miałem okazję przedstawić temat również dyrektorom szkół z małopolski i na śląsku. Zagadnienie wzbudza spore zainteresowanie i niewątpliwie jest zapotrzebowanie na nasze działania.

Ostatnie spotkania z wyniszczonymi przedsiębiorcami wzbudzają we mnie jeszcze większą determinację i sprzeciw niż do tej pory. Członków Stowarzyszenia przybywa. Tysiące oszukanych ludzi i skopanych w różny sposób pracowników pozwala wysnuć wniosek, że to jeden z największych „wałów” po 89 roku. Pięknie wyciszony i ładnie opakowany. 

“Sprzedawany” opinii publicznej jako skok cywilizacyjny, sukces, coś nowoczesnego i sposób na rozwój przedsiębiorczości jest nieporozumieniem. Biznesowym kłamstwem. Nie mającym nic wspólnego z przedsiębiorczością i rzeczywistością.


wniosek: przed podpisaniem umowy w galerii handlowej proszę przeanalizować w jaki sposób działają zorganizowane grupy o charakterze przestępczym.

Proszę promować Stowarzyszenie w środowiskach opiniotwórczych i przede wszystkim tych, które mają wpływ na realną rzeczywistość.

I jeszcze jedno. Nie boję się. Jeśli spadnie mi włos z głowy to nikt w tym kraju nie podpisze już żadnej umowy. Hasła do bloga, skrzynek mailowych, dokumenty i ustalenia są w dobrych i licznych rękach.

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *