Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

Katolans-poradnik najemcy

<p style="margin-bottom:...

Bielsko-Biała. Krynica-Zdrój.

Do tego wpisu zainspirowali mnie modlący się bezdomni w katowickiej dworco-galerii.

Ale rozpocznę od zmiany w maskowaniu pustostanów. Subtelne ukrycie. W Gemini Park w BielskuBiałej pojawiły się wręcz rekwizyty, włącznie ze śniegiem.

W taki sposób ukrytych pustostanów nie widziałem.

To nowy trend, jak sądzę. Jeśli jesteś Klientem galerii to nawet tego nie widzisz. Tak jest to sprytnie zrobione. Ale lepiej tak, niż zostawić kiełbasy po bankrucie w witrynie. Odkąd w środku stanął batyskaf autokary z dziećmi ciągną z całego miasta. Po co? Aby nakręcić frekwencję.

Co ciekawe, dostałem odpowiedzi na moje pisma w których obnażam 6 milionów klientów w Tarnowie i dziesiątki tysięcy w Bielsku-Białej dziennie. W jednym czytam o tym, że galeria ma „wejścia”, a w drugim, że „klientów”. Jedno pismo napisał Zbyszek Nowak, a drugie Krzysiek Brączek. Panowie, czy wiecie o czym piszecie? Czy będziecie szli dalej w zaparte myślowego zatwardzenia? Przecież wiecie, że te miliony to ściema. Ale nie personalizuję problemu. Tam, gdzie elektroniczne liczydła tam ta sama ściema. Za wiedzą. Rzecz jasna. To taki “dupochron”-to nie my, to oni. To system.

Pełny dokument opublikuję w grudniu. Tak pod choinkę ode mnie. Na Święta. Do przemyślenia dla jednego, i drugiego, i Rafała Sonika. Filantropa. Właściciela dwóch galerii handlowych.

Człowieka, który najemcom organizuje…. pielgrzymki i swoim rozmodleniem na Jasnej Górze czy Gubałówce zaraża innych.

Co ciekawe, były bankrut Romek Kluska też postawił mini galerię w Krynicy Zdrój. To krynicki pasaż.

Rozmawiam z kupcami w centrum.

Jak oceniacie ten pomysł?

-Do dupy-krótka odpowiedź.

Umowy takie same jak w dużych galeriach. Kluska nie odpowiedział na moje pytania dotyczące jego światopoglądu w kontekście retailu. Jakoś o serach i owcach głośno, a o pasażu małe co nieco.

A też rozmodlony ostatnio. Przeżył prawdziwą metanoię (nawrócenie). Jego cytaty w religijnych książkach mają dodać otuchy nam wszystkim. Jakaś moda na kler w retailu przyszła. Na katoretail. To tak, jakby sobie szkłem tyłek wycierać. Jeszcze pozaideologicznie rozumiem, ale „Boga” w to mieszkać? Cienki PR.

Jako filozof i teolog z wykształcenia wiem o czym piszę i prowokacyjnie zapraszam już dziś najemców do modlitwy za wizerunkowych bankrutów. Zresztą z moich informacji wynika, że nie tylko wizerunkowych, bo sami… mają długi…

wniosek: przed podpisaniem umowy w galerii handlowej sprawdź KRS danej spółki, czyli ile komu jest winna pieniędzy. Nie kieruj się tym, że ktoś otoczył się klerem. To ściema w Biblię opakowana. Modlitwa i katolans może być uwiarygodnieniem dla potencjalnego najemcy. Jak się jednak okazuje na krótką metę.Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *