Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

Alarmy-poradnik najemcy

<p style="margin-bottom:...

Kilkanaście dni temu doszło do ewakuacji galerii Klif w Warszawie. Ktoś wysłał maila, że w środku jest bomba. Głupi żart. Na razie nie ustalono, kto tę wiadomość wysłał jak i tego, kto wysłał podobną do Klifa w Gdyni i kilkuset innych miejsc w tym użyteczności publicznej w Polsce. Bomba-jak informowały media- miała “zawierać” wirus ebola.

Do dziś też nie wiadomo kto wszczął parę miesięcy temu fałszywe alarmy w Warszawie, gdzie kilka ministerstw ewakuowano. Przynajmniej takiej wiadomości nie podano, czyli kto i po co.

Byłem w warszawskim Klifie dwa dni przed tym alarmem. Galeria świetnie chroniona, ale pusta. I tutaj boksy rotują, ale pustostan jest tylko jeden.

Klif jest nie daleko Powązek. -Sporo jest tutaj grup z Izraela. Wracają z cmentarza i tutaj robią zakupy-mówi jedna ze znanych mi osób. Ewakuacja nie była przyjemna co oczywiste. Jak i to, że pracownicy galerii byli zaskoczeni. Ok. tysiąca osób ewakuowano. Niczego nie znaleziono.

wniosek: przed podpisaniem umowy w galerii handlowej warto wiedzieć, że zdarzają się fałszywe alarmy bombowe. To nie zwiększa obrotów. Proszę w umowie zaznaczyć, kto w takim przypadku ma pokryć te straty.

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *