Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

Seminarium w Warszawie-poradnik najemcy

David Copperfield jak...

David Copperfield jak wiemy jest magikiem iluzjonistą. Ja nim nie jestem. Czyli:

 

-nie mam daru bilokacji-bycia w kilkunastu miejscach na raz,

-nie mam ośmiu rąk, czyli nie rozmawiam  z ośmioma ludźmi na raz,

-nie odpiszę na wszystkie Wasze maile „od ręki”, bo ciągle ich przybywa,

-nie jestem prawnikiem więc moja wiedza jest ograniczona i nie znam odpowiedzi na wszystkie pytania.

Dlaczego o tym piszę?

Jestem zdania, że należy się spotkać w jednym miejscu w jednym czasie, aby spróbować temat retailu i indywidualnych problemów ogarnąć -tych obecnych i tych sprzed lat-bo i takie stawiacie pytania.

Będzie taka okazja 05-06.02.2015 w Warszawie w centrum konferencyjnym Golden Floor.

Seminarium organizuje firma www.hallmarkevents.pl. Tam jest ankieta i szczegółowy program, na stronie internetowej, kto zechce, może ją wypisać i przyjechać. Zaznaczam, że jest to inicjatywa tej firmy. Nie moja. Nie Stowarzyszenia OSON, ale osobiście tam będę i członkowie zarządu też. Weźmiemy w tym udział. Ciekawi prelegenci w tym mecenas Tomasz Henclewski z którego inicjatywy powstało Stowarzyszenie OSON.

Przedstawiciel firmy Hallmarkevents kilka miesięcy temu do mnie napisał. Rozmawialiśmy na temat problemów i idei tego seminarium. Firma dobierała prelegentów i układała program tego spotkania. Firma przyjmuje zgłoszenia.

Dlaczego sugeruję uczestnictwo? Bo wierzę, że będzie pożyteczne. Po seminarium. Nie w jego trakcie przedstawię nasze założenia i cele tym, którzy będą zainteresowani. Ale nie w trakcie seminarium, aby nie rozpraszać uwagi. To nie jest seminarium OSON-u-raz jeszcze podkreślam. Będziemy tam gośćmi, a nie gospodarzami.

Myślę, że to najlepszy sposób na spotkanie, bo po co organizować „swoje” spotkanie wcześniej i mnożyć „byty” bez potrzeby. Takie działanie rozbija, a nie integruje. A nie o to chodzi.

Jedno jest pewne. To pierwsze tego rodzaju seminarium w Polsce, bo nie biorę pod uwagę pseudo stowarzyszeń, które miały reprezentować „interesy” najemców i ich spotkania. Bzdura. W taki, czy inny sposób się sprzedali. Wiem o tym.

Zaznaczam, że OSON nie weźmie ani grosza. Bo jeśli weźmie, to „za chwilę” ktoś pobiegnie do gazety i powie, że OSON okrada ludzi i wyłudza kasę. Dlatego nie chcemy pieniędzy od członków Stowarzyszenia. Nie bierzemy pieniędzy od prywatnych podmiotów czyli kancelarii prawnych czy innych zainteresowanych tym, żebyśmy wzięli.

Informacja dla tych, którzy nie przyjadą jest taka. Sukcesywnie skontaktujemy się z tymi którzy do nas napisali. Proszę o cierpliwość. Czasami chciałoby się szybko, już zaraz, natychmiast. Ale jak wspomniałem na wstępie. Nie jestem Copperfieldem.

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *