Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

Jak w Rajdzie-poradnik najemcy

<p style="text-align: ...

Dziś o wyścigach. Rozpocznę jednak od Rajdu Dakar. Jednym z głównych bohaterów, który nokautuje rywali jest Rafał Sonik. Polak. Filantrop. Właściciel dwóch galerii handlowych: Gemini Park w Bielsku-Białej i Gemini Jasna Park w Tarnowie.

W żargonie „klakierów” Super Sonik. Taki ma przydomek. I faktycznie, na Rajdzie jest super. 6 wygranych etapów robi wrażenie.


Foto: scigacz.pl

Jednym ze sponsorów tej zabawy jest Pani Maria (występuje na kanale Przeliczeni „Pani Maria bankrutuje”), drugim Pan Marcin (występuje na kanale Przeliczeni „Potop w galerii”). Tej pierwszej od Nowego Roku już nie ma w Gemini, ten drugi wciąż sponsoruje zabawę Pana Rafała.

Nie pisałbym o tym, gdyby nie wyścig na youtube. Filmiki prześcigają się jeden przed drugim. Jak na Dakarze. Pani Maria wyszła na prowadzenie. Podobnie jak Pan Rafał Pani Maria lideruje i wciąż powiększa przewagę.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=K4wJaMJ5zMU&w=425&h=350]

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=X5OyW4t9p9M&w=425&h=350]

Niestety na rajd Super Sonik Pani Marii czy innych sponsorek nie zabrał, a jeszcze nie dawno na onet ofsajd dzielił się swoimi pasjami.

Na rajdy zabiera modelki po uprzednim castingu. Pan Rafał selekcjonuje kobiety, a kobieta dla niego to świętość.

Castingi na Panie to rodzaj misji-wg Pana Rafała. Ale najbardziej w świetle tego rajdu na kanale Przeliczeni porusza mnie ta wypowiedź.

Coś, co mi przetrąciło do reszty kręgosłup, to zdarzenie na Dakarze w 2012 roku. Jest niedziela, czyli powinna być msza. Jest z nami ksiądz. Przechodzę obok namiotu jednego z polskich zespołów, a ten jest zasunięty do spodu, do ostatniego ogniwa zamka błyskawicznego. Zaglądnąłem przez foliowe okna – w środku była msza. Myślisz, że ktoś z pozostałych Polaków o niej wiedział? Nikt! Nie wierzyłem własnym oczom! Cały zespół się zamyka w namiocie obok ciężarówki i robi mszę. Zwróciłem im uwagę. Wiesz co zrobili w kolejnym roku? Przenieśli mszę do swoich pokojów hotelowych. W 2013 roku ustawiliśmy więc namiot w głównym miejscu na biwaku, podnieśliśmy wszystkie ściany i zrobiliśmy mszę dla wszystkich”.

Z metafizycznego punktu widzenia Pan Rafał ma wiele zasług.

Jedną z nich jest ten blog i wyścigi na youtubie byłych czy obecnych bankrutów z obu jego galerii handlowych. I OSON. Panie Rafale. Gratulujemy! Cała branża retailu jest z Panem.

Każdy ma swoją jak Pan ładnie to ujął-misję.


wniosek: przed podpisaniem umowy w galerii handlowej przemyśl, czy chcesz być sponsorem.

 Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *