Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

Oszczerstwa-poradnik najemcy

Docierają do mnie ...

Docierają do mnie informacje dotyczące tego, że wyłudzam pieniądze od najemców w wysokości 7 euro za metr za konsultacje i wsparcie dla najemców. Konkretnie chodzi o dyrektora galerii w Olsztynie. Niestety najemcy boją się podpisać oświadczenie w tej sprawie. To mnie akurat nie dziwi. Podczas wczorajszego spotkania publicznie ta informacja została przekazana przez jednego z najemców pozostałym uczestnikom spotkania w obecności mecenasa Tomasza Henclewskiego. Było tam kilkanaście osób.

 

Na razie tą drogą wzywam galerię w Olsztynie do zaprzestania tego rodzaju działań. Są to oszczerstwa. W Polsce karane. Problem polega na tym, że nie mam papieru, ale mam świadków. Gdybym miał papier byłby proces. Jeśli podobne informacje będą do mnie docierały to nie wykluczone, że pozwę galerię-konkretnie dyrektora. Nie chcę tego robić na gębę, ale rozumiem najemcę, że się boi. O strachu pisałem wczoraj.

W Olsztynie byłem w grudniu. Na zaproszenie najemcy. Mam materiał filmowy z tego spotkania, który niebawem opublikuję na youtube. Pomogłem wyjść temu najemcy z galerii w sposób konkretny. Wczoraj opuścił lokal. Jako, że wyprowadzka odbyła się w obecności dziennikarza i prawnika nikt nie wzywał policji co generalnie jest standardem w galeriach handlowych.

Co do spraw finansowych to po raz kolejny informuję, że nie ma składek w Stowarzyszeniu i nie będzie.

wniosek: przed podpisaniem umowy w galerii handlowej pamiętaj, że zarządzający uważają się za „święte krowy”-bezkarne. Standardem jest lekceważenie, buta i arogancja. Po jej podpisaniu, bo przed jest inaczej i jak płacisz też jest inaczej.

P.S. Pozdrawiam najemców z Olsztyna. Polecam nowy film na yotube.com.

Dziekuję portalowi dziendobry.bialystok.pl który postanowił w całości niektóre wpisy zamieszczać na swojej stronie. Białystok zawsze był fajny!

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *