Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

Bezzębni-poradnik najemcy

<p style="text-align: ...

Kolejna publikacja tym razem w piśmie powiedzmy, że dedykowanym odbiorcom, którzy szukają relaksu.

Historia dotyczy oszukanej właścicielki sklepu zoologicznego w galerii Millenium Hall w Rzeszowie.

Gruszki na wierzbie w Olsztynie, Katowicach, Bielsku-Białej, Warszawie… Tak działa system świadomego wprowadzania w błąd i nie boję tego nazwać po imieniu wyłudzania pieniędzy. Coraz większą świadomość mają najemcy z Olsztyna, gdzie Czynsz Czyni Cuda.

– Czujemy się oszukani! Nie ma ludzi w galerii, a obiecywano nam, że będą. Ustalone było, że będzie lodowisko i kręgielnia, co miało podnieść atrakcyjność miejsca. Przed otwarciem podczas negocjacji dostaliśmy mapki pokazujące rozłożenie lokali w Galerii Warmińskiej. Okazało się, że nijak to się ma do rzeczywistości. Mówili, że będziemy mieli atrakcyjną lokalizację koło Kolportera, a konkurencyjna marka będzie po drugiej stronie obiektu. Po podpisaniu umowy rozkład lokali był zupełnie inny. Właścicielka “Lusso” twierdzi też, że na jej miejsce są już chętni: – To, co jest w sklepie zamontowane na stałe, nie może być zabrane, bo tak jest skonstruowana umowa. Zainwestowaliśmy kilkadziesiąt tysięcy złotych w remont. Zostaliśmy wykończeni finansowo, a nowy najemca skorzysta z gotowego lokalu.


https://www.kurierolsztynski.pl/74719,2015,02,03,kolejny-najemca-opuszcza-galerie-warminska-czuje-sie-oszukany

Tekst ukazał się wczoraj tym bardziej cieszy fakt, że wprawdzie po podpisaniu umowy, ale lepiej wcześniej niż później najemcy je zrywają-unieważniają. Lepiej wcześniej niż później, bo w tej „filozofii biznesu” jeśli masz złotego zęba to zarząd będzie naciskał żebyś go wyrwał, sprzedał i spłacał dług.

W Gliwicach zarząd naciska na człowieka żeby zaciągnął kredyt na spłatę „zadłużenia”. Człowiek ten stracił już rodzinę. Mieszkanie. Urządzenia ma w leasingu więc nie może zerwać umowy. Podpowiadamy w jaki sposób obronić to co zostało i utrzymać w jakikolwiek sposób. O naciskaniu zarządów na przedsiębiorców pisałem, ale raz jeszcze podpowiem – zaciągnięcie kredytu na poczet długu jest kolejną próbą wyłudzania pieniędzy.

 

wniosek: przed podpisaniem umowy w galerii handlowej powyrywaj złote zęby z odpowiednim wyprzedzeniem.Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *