Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

Czarny wór-poradnik najemcy

<p style="text-align: ...

W związku z licznymi dziwnymi „przestrogami” z różnych stron informuję, że nie jestem przesądny. Tym bardziej dzisiaj. Wiecie, że jestem kociarzem i swego czasu miałem trzy koty, w tym jeden był czarny.

Kilkadziesiąt razy dziennie przebiegał mi drogę i jak widać, mimo wszystko, po galeryjnej traumie-potrafię się pozbierać. Ale nie tylko po tym. Życie przynosi czasami trudne chwile, gdzie masz wrażenie, że to już szczyt i nie dasz rady. A jednak. Dajesz.

W życiu trzeba być silnym i nawet jeśli masz wrażenie, że „coś Cię przerasta” to trzeba poszukać drogi. Bo ona jest. Tę grafikę dedykuję zastraszonym i przygniecionym różnymi sprawami. Pamiętajcie jednak, że nie ma takiej góry której nie można przeskoczyć i takiej siły, która nie da rady przenosić gór. Wiecie, że strach wynosimy skąd?

Rozpoczyna się jeszcze w prenatalnym okresie, a potem jest umacniany od przedszkola od m.in. piosenki, że „stary niedźwiedź mocno śpi, my go nie zbudzimy, bo się go boimy”.

I się umacnia i rośnie jak chwast w środku. Grafikę dedykuję zastraszonym. Wyrazista. Wiem. Być może kontrowersyjna. Też wiem. Ale obrazuje moje nastawienie i to co słyszę wokół. I to jest moja odpowiedź dla tych którzy w „trosce” o mnie toksycznie infekują własnym strachem.

I to jest też sygnał, że o retailu ma być głośno i coraz głośniej. Po to, aby to ukrócić. Obciąć jak zagangrenowaną rękę. Bo galerie to gangrena.

Tą grafiką chcę oburzyć i wstrząsnąć, poruszyć. Nie tylko numerem 112 który zapomniał od czego jest i nie udzielił pomocy. Kryminalnymi i prokuraturą, żeby wiedzieli, że czekam cierpliwie, aż odplombują to mieszkanie i ustalą, kto, co, komu i dlaczego.

Z lękami należy się oswoić i okiełznać je. Wbrew wszystkiemu. I nie dać się sparaliżować, omotać i zdominować. Do tej pory spotkałem troje silnych ludzi, którzy pozornie przegrali z retailem. Co ciekawe-kobiety. Składają pozwy, doniesienia i nie odpuszczą. Bo są silne. Nie boją się. I to jest to. Olać strach, albo się nim sparaliżować.

Wybrałem pierwszą opcję i również Wam ją polecam.

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *