Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

Wyziewy-poradnik najemcy

<p style="margin-bottom:...

Dziś o niewdzięcznym temacie jakim jest zapach. Czyli o smrodzie z rur wydechowych. Problem smrodu jest stary jak świat i jest póki co jednym ze zjawisk, których nie da się ani sfilmować, ani opisać ani zrobić zdjęć-wyziewom z rur wydechowych w szczególności. A tych na parkingach podziemnych nie brakuje.

Dziś nie jest to już tak palący problem, bo galerie pustoszeją, ale bywa, że ruch jest ogromny i nie da się wjechać w podziemia, które kryją zagrożenia nie tylko dla Klientów, ale również pracowników galerii i dla najemców.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=9vqlTTEgSJs&w=425&h=350]

Problem zabezpieczeń ppoż to też coraz częściej palący kłopot. Psują się instalacje, które same z siebie wyją i dochodzi do ewakuacji obiektów. Włącza się alarm sam z siebie, a strażacy nie potrafią zdiagnozować dlaczego. Przyjeżdża sztab ludzi. Panika. Ewakuacja. A potem okazuje się, że nic się nie dzieje. To wpływa na atmosferę prowadzenia butiku, jak i na obroty.

wniosek: przed podpisaniem umowy w galerii handlowej pamiętaj, że jest wiele technicznych pułapek o których nigdy nie pomyślałeś, a które mogą mieć znaczący wpływ na frekwencję, jak i na zdrowie.

P.S. A propos Torunia to pan z firmy sprzątającej jest zadowolony. Jako budowlaniec +50 nie potrafi znaleźć pracy więc cieszy się z tego co ma. Wg jego relacji niedziałający wentylator rano jeszcze działał. Potem przestał. Być może to z „oszczędności” wyłączono zabezpieczenie. Plus dla Torunia to fakt, że tam takie tablice ostrzegające istnieją. Inwestor nie zapomniał o tym, co ważne. Nie zapomniał też internauta wysłać kolejnego mema. Tak na poprawę poniedziałkowego nastroju.Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *