Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

Debiut-poradnik najemcy

<p style="margin-bottom:...

Poznajecie tego pana? Na pierwszy rzut oka wygląda jakby spawał.

Zdjęcie które publikuję zrobiłem w jego mieszkaniu. Wchodzę i oczom nie wierzę. Aparat fotograficzny z kamerką, światła i jako podkładka księga…

Z 1542 roku… komentarz łaciński do psalmów. Księga przegryziona przez korniki…

Dziurki w kartach…Trafiłem na realizację filmu na youtuba.To nie kto inny tylko pan Marian. Jeden z naszych ludzi. W sensie, że bankrut. Pan Marian otrzymał propozycję wsparcia od Czytelnika z Poznania, który zaoferował darmową pomoc w ogłoszeniu upadłości, zaoferował darmowy nocleg. Pan Marian, który wpadł w potężne tarapaty w galeriach handlowych i nie tylko nie poddaje się.

Kiedy zobaczyłem garażową produkcję jaką był jego pierwszy film postanowiłem zaoferować mu pomoc w postaci kumpla, który profesjonalnie realizuje videoblogi. To absolutny debiut pana Mariana na wizji. Kumpel robi je po kosztach.

Pan Marian jest na kanale Przeliczeni i tam będziemy wrzucać jego opowieści o jubilerstwie, o sztuce, o wyjątkowych przedmiotach. Nie mam pojęcia czy to pomoże, ale spróbować trzeba dlatego też dziś prezentujemy pilotażowy pierwszy odcinek (mamy ich 10 w montażu). Być może dzięki Wam drodzy Czytelnicy pan Marian odbije się od dna, pozyska zlecenia, dobre dusze. Bo przedmioty które potrafi zrobić są zachwycające-nie tylko mnie.

Poza tym jeśli masz jakieś ciekawe pomysły i produkty, towary to kręć filmiki, a my wrzucimy je na kanał Przeliczeni, który z czasem pozyska sympatyków, gorąco w to wierzę. Jest tylko jeden warunek. Filmy powinny być profesjonalnie zrobione. Taka telewizja przejechana przez retail.

Osobiście trzymam za pana Mariana kciuki, bo to człowiek z innej epoki kiedy słowo miało jakiś sens i znaczenie. Pana Mariana nie da się nie lubić. Zresztą. Zobaczcie sami.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=3yV9Gpu4pLg&w=425&h=350]

I jeszcze jedno. Ta księga, to kolekcjonerski biały kruk. Jeśli ktoś chciałby go kupić to znajdzie pana Mariana i się dogadacie. Pozdrawiam. Podaj dalej)))

P.S. Odsyłam do wpisu z dnia 25 stycznia pn. “Jak w Kuwejcie” i na stronę www.nobleart.euLeave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *