Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

Telefon-poradnik najemcy

Jestem w trasie. I ...

Jestem w trasie. I niestety zgubiłem, “zgubił się”, “wyparował” mój telefon w hotelu w którym jestem, a z nim wszystkie kontakty.

Miniony tydzień obfitował w kolejne telefony od osób, które mają poważne problemy. Nie mogę oddzwonić, ani niczego ustalić. Podaję nowy numer telefonu 730 890 185.

Podaję również numer do kancelarii prawnej Henclewski&Wyjatek-61/222 44 30.

Z nowych zagadnień z jakimi się zapoznałem to, podpisana umowa w galerii handlowej do 2018 roku z klauzulą, że jeśli klient wyjdzie z galerii to nie dość, że ma płacić miesiąc w miesiąc czynsz plus opłaty za części wspólne do 2018 roku, to jeszcze za wyjście dostanie dodatkowo karę.

Problem polega na tym, że ten punkt jest jednym z kilkudziesięciu należących do jednego właściciela. Ten jeden punkt może położyć całą sieć. Rozmowy z galerią nie przynoszą żadnego rezultatu.

W związku z tym, że po emisji programu w Magazynie Express Reporterów doszło do zdjęcia programu z sieci realizujemy własny film dokumentalny o systemie retail, który będzie załącznikiem do książki. Z czasem będzie również dostępny w sieci. Realizacji filmu podjęli się producenci współpracujący z największymi stacjami telewizyjnymi w Polsce.

Nie będziemy uczestniczyć w przepychankach pomiędzy programem, a kancelarią prawną z Warszawy, której program się nie spodobał, bo w filmie pokazane zostało logo tej galerii handlowej. W tej sytuacji w naszym filmie pojawi się m.in. ta warszawska galeria nie tylko od strony wejścia, ale i od środka. 

Odpowiadając na pytania dotyczące publikacji na e-bookach. Również będzie dostępna. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *