Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

“Gangleria słupowa”-poradnik najemcy

<span ...

„Forbes” informuje o tym, że w Polsce wg danych Generalnego Inspektora Informacji Finansowej wyprano ponad 15 miliardów złotych (raport za 2013 rok). Mówimy o kwocie wykrytej.  Z roku na rok w Polsce bezpiecznie można prać kasę. Coraz więcej kasy.

 

Opublikowany raport nie ujawnia, gdzie są w Polsce prane te kwoty. I na myśl przychodzi mi pralka „Frania”. Pewnie tam.  A jeśli nie tam to jest prawdopodobieństwo, że pieniądze są wyprane na budowie np. ścieżek rowerowych, albo podczas stawiania huśtawek na placach zabaw.

Jest też możliwość, że pieniądze są prane poprzez zakup rowerów do wypożyczenia, których w Polsce przybywa. Miliardy rowerów, km ścieżek i miliardy huśtawek.

Próbuję uruchomić wyobraźnię i rosnące jak grzyby po deszczu kolejne galerie handlowe. Rosną. Świetna miejscówka na słupa.

Łomża.

-Ale nikomu pan nie powie, że tu przyjechaliśmy? Nie napisze pan o tym, że to ja? I nie nagrywa pan?

-Nie.

Wysiadam z samochodu.

Las słupów.

 „Teren budowy”. To peryferyjna część  Łomży.

-Grunt kupili ludzie „generała”, na słupa. Szwagier  Stanisława W. (pseudonim „generał”) „zainwestował” w te słupy. Wykiwali wielu inwestorów. Jak dowiadują się kto to jest to uciekają.

 

 Wpis częściowo usunięty na polecenie bloxa. W całości z rozszerzeniem wróci w innej wersji w innym miejscu. Z pełną dokumentacją aktem oskarżenia i poszkodowanymi. Czyli kto, co gdzie i kiedy. Pozdrawiam prawników. Temat się dopiero rozpoczął. Uruchomiliście zupełnie niepotrzebnie zmiany. Zapraszam na fejsa Przeliczeni. Tam w całości akt oskarżenia. Potem w innym miejscu. Ale o tym-przy innej okazji. Pozdrawiam serdecznie i do następnego. Idzie nowe. Zapraszam do lektury.

 

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *