Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

Przejęcia-poradnik najemcy

"Już od ...

“Już od dłuższego czasu sledzę bloga “przeliczeni w środe 15 kwietnia 2015 roku zamieścil Pan wzmianke, iż rozpoczał pracę nad franczyzą i kolejną ksiażką dotyczacą właśnie takiej formy tzw.”współpracy” między firmami.

Moja historia “współpracy” z “ulubioną marka dżinsową Polaków”rozpoczeła się w 1995 roku i trwała do 2011 do czerwca. Mały przedsiebiorca inwestuje swoje ciężko zarobione pieniądze w rozwijajaca się w Polsce nowa marke otwiera kolejno sklepy 1995 (450 tys.) potem w 1997 kolejne (500tys.) w 2003 (500 tys.) 2005 (650tys) potem w 2006 przejmuje kolejne dwa (200 tys).


“Wspołpraca” nigdy nie należala do łatwych najpierw na zasadach dealerskich,a potem tj. 2007 jako franczyza w Bielsku-Białej. W tym mieście mieszka jeden z prezesow firmy. Moja historia jest dluga, zawiła momentami horror lub jak kto woli powieść sensacyjna.Opisanie jej to mnóstwo czasu i miejsca na blogu, dlatego Panie Danielu jeśli oczywiście zainteresuje Pana ta historia zapraszam do siebie na rozmowę. Mieszkamy niedaleko siebie.

Wszystkie fakty, które przedstawię są poparte dokumentami, cieżko było je zdobyć,ale jestem uparta i wiem jak i gdzie szukać.Marka zniszczyla mnie, moją rodzinę i cały dorobek życia, ale się nie poddaję i nie poddam. Udowodnię że mnie okradziono w białych rękawiczkach na papierze poprzez   księgowanie. To jest sposób na przejęcie majątku. Wiem, że nie tylko mnie tak “załatwiono”przejmujac ich majatki i wypracowane miejsca przez 15,20 lat. Z niektórymi mam kontakt.  Pozdrawiam Teresa.”

Taki dostałem list (pisowania oryginalna). Ciekawy. Spotkanie również. Marka Big Star przemując sklepy pozbawiła ludzi nie tylko godności, ale i pracy.

Rodzice jednego ze zwycięzców You Can Dance w Polsce, są w podobnej sytuacji. Czekam na kontakt z osobami, które współpracowały z marką Big Star w Polsce. oson@vp.pl

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *