Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

Barter – poradnik najemcy

<p style="text-align: ...

Gajowy marucha w retailowym garniturze popłynął w pierwszej turze wyborów. Popierany przez Rafała Sonika – właściciela dwóch galerii handlowych Gemini Park i Gemini Jasna Park oraz niedoszłych galerii w Tychach i Zakopanem – chyba znowu powinien zgolić wąsa lub/i “pomodlić się ” do “boskiej ręki” na Kasprowym.

Po to, aby zwrócić czymś na siebie uwagę. Stał się retailowym-galeryjnym prezydentem w cieniu zwycięzcy Rajdu Dakar, filantropa, bogobojnego „sportowca” i wzoru do naśladowania.

Obaj panowie pasują do siebie.

Najpierw marucha wręczył medal za zasługi „sportowcowi”, a potem ten drugi ubrał go w retailowy garnitur.

Sądzę , że gajowy może poprosić o wsparcie galeryjne środowisko i pojeździć na kładzie dookoła Gemini Parku w Bielsku-Białej i Gemini Jasna Park w Tarnowie, bo tam rocznie już prawie 7 milionów ludzi robi zakupy. Wg zarządzających i wg Rafała Sonika. Siedem wirtualnych milionów ludzi.

Myślę, że Sonik musi jeszcze sypnąć groszem najemców na kampanię, bo robi się gorąco. Coraz cieplej pod wymoszczonymi stołkami. Czyżby pan Sonik przygotowywał sobie grunt pod miejsce w sejmie?

Zostawmy jednak już te wybory. Wierzę, że Kukiz się nie sprzeda i z 20 procent zrobi jesienią 40. Tego mu życzę i ludziom, którzy mu pomogli. Teraz gajowy będzie żebrał o poparcie. Na tyle go stać. Buta, arogancja, pycha i pewność siebie dostały wreszcie po łbie. Mam nadzieję, że w sposób definitywnie trwały.  

http://dziendobry.bialystok.pl/nie-ma-takiej-mozliwosci-zeby-bylo-niemozliwe-jednak/

Wracamy na tory galerii handlowych. Jeżeli eksperci od retailu sądzili, że poziom czytelnictwa w Polsce jest niski i książka Przeliczeni nie dotrze do szerokiej grupy odbiorców to informuję, że znów się przeliczyli.

Osobiście, tylko dla siebie zamówiłem na razie dwa tysiące, a kolejne tysiące zamówię i rozpoczynam kampanię społeczną  na rzecz ochrony ludzi. Co to oznacza?

Nie zamierzam się opierać na poziomie sprzedaży w empikach, który w pierwszej „partii”: zamówił cztery sztuki na województwo śląskie i 136 sztuk na kraj. Postanowiłem nie zapłacić za półkowe po to, aby książka znalazła się w dziale nowości. I nie zapłacę. Nie będę dokładał się w ten sposób do czynszów.

Wolę sam dodrukować i kolportować po swojemu pośród opiniotwórczych środowisk i ludzi młodych-po to, aby nie otwierali budek pod dachem w galeriach i centrach handlowych w Polsce.

Jeżeli ktoś sądził, że wmówi nam te np. 7 milionów w Tarnowie to musi wiedzieć, że czas oszustw przechodzi do historii. Stać mnie na to, aby bez pomocy empików dotrzeć do ludzi.

Mam satysfakcję, że w Jaworznie, gdzie budowana jest galeria handlowa o której swego czasu pisałem nie ma chętnych najemców, a wg lobbującego prezydenta miasta, miało ich być 21.

Dzięki lokalnej gazecie, która opisała bloga-nikt nie podpisał umowy po spotkaniu z geniuszami od franczyzy i galerii. Brawo dla Jaworzna! Cieszę się.

Otworzą pół pustostan co oczywiście w swoim czasie Wam pokażę. I to jest clou sprawy-nie podpisywać umów. Mało tego. Docierają do mnie informacje, że Posnania w Poznaniu też ma pozamiatany temat i też w nowej galerii będzie pusto. Cieszy mnie kolejny tekst na portalu natemat, który zabrał się za galerie handlowe.

A dziś polecam kolejny filmik. Tym razem zapoznajcie się panią byłą asystentką zarządu dworcogalerii w Katowicach.

 

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=EkHUanW2Hqk]

Wniosek: przed podpisaniem umowy w galerii handlowej przyjrzyj się, kto komu za co wręcza medale i zastanów się czy chcesz, aby Twoje pieniądze trafiały na retailowe garnitury.

Nawet barter – jeśli nie wpłacił kasy – ma swoją wartość. Poparcie za medal, a Ty zostajesz z komornikiem lub/i psychiatrą na głowie.

P.S. Coś się wiesza. Fragment filmu dostępny jest na kanale Przeliczeni na youtube.com pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=EkHUanW2Hqk

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *