Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

Czeski film-poradnik najemcy 1

<p style="text-align: ...

Dziś o symbolach. Ostatnie osiem lat lat daje wiele do myślenia.

Pytanie jednak brzmi, czy tylko wybranym?

Dlatego w gronie Przeliczonych witam pana Bronisława Komorowskiego, który się przeliczył i jego suflera, który ubrał go w retailowy garnitur.

Rafał Sonik vel Sufler (właściciel galerii handlowych Gemini Park w Bielsku-Białej i Gemini Jasna Park w Tarnowie) w spocie telewizyjnym poparł kandydaturę pana Komorowskiego i w mojej ocenie wyświadczył mu nie tylko niedźwiedzią ( z Zakopanego) , ale przysługę z „kości słoniowej”.

Otóż, postanowiłem podziękować obu panom. Pierwszemu za to, że odchodzi z urzędu, a drugiemu za to, że jest człowiekiem o „trzech twarzach”. Obu panów łączy wiele. Jeden dał drugiemu medal za zasługi, a drugi pierwszemu swój bezcenny dakarowy głos.

Co innego mówią, co innego robią i jeszcze co innego myślą. Dlatego też w symboliczny sposób obu panom dziękuję poprzez kupę słonia z czeskiego ZOO w Ostravie.

Najpierw wam go przedstawię.

Placek w wykonaniu słonia dziś został zakupiony i w najbliższych dniach trafi do kancelarii prezydenta w Warszawie i Rafała Sonika w Krakowie w formie prezentu.

Kupa ma wszystkie czeskie atesty odpowiadające normom UE. Czyli spełnia normy sanepidowskie i BHP. W tez sposób wpieramy czeską myśl i „koncept” na zarabianie pieniędzy.

www.darujhovno.cz

Ta kupa ma wszelkie atesty i świetnie funkcjonuje w Republice Czeskiej jako prezent specjalny dla zasłużonych.

Prezydent Republiki Czeskiej dostał ich siedem. “Nasz” –dostaje pierwszą. Mam nadzieję , że ostatnią.

Pan Bronisław nie widzi ludzi z kupą postulatów i długów mało tego namawiał do zaciągania nowych kredytów. M.in. dlatego na nią zasłużył.

W ten sposób też podkreślam, że ludzi nie należy lekceważyć czyli:

-polskich przedsiębiorców, ludzi młodych, emerytów, rencistów czy rodziców dzieci.

Spora ich kupa „pracuje” w obozach pracy czyli w galeriach handlowych, centrach handlowych, zachodnich marketach w charakterze sprzątaczek, ochroniarzy czy „menegerów” na śmieciówkach. Kolejna kupa ludzi wyemigrowała.

Wynik w I turze jasno pokazał, że takiego prezydenta większość głosującego społeczeństwa- nie chce. Ta kupa słonia jest symbolicznym podziękowaniem.

Można ją sobie zinterpretować po swojemu włącznie z tym, że „g…wno” w naszej kulturze symbolizuje szczęście.

Gdyby tak się stało, że jednak pan prezydent zostanie wybrany to niech ta pamiątka przypomina, że zlekceważył wielu ludzi i tak się najzwyczajniej nie robi. Jest też szansa na to, że pan prezydent pójdzie po rozum do głowy i faktycznie zacznie działać. I spojrzy na siebie z dystansem. (mam nadzieję że nie poszczuje mnie policją i nie zamknie bloga-tym bardziej, że nowe hasło wolności dotyczy).

Czas na wprowadzenie dyrektyw unijnych dotyczących ochrony polskiej przedsiębiorczości i wyegzekwowanie podatków od galerii handlowych. Żeby nie było, że to jakiś lipny numer to prezent jest dostarczany z gracją.

Dla pana Sonika z kolei niech ta symboliczna kupa też będzie przestrogą, że zabawa na kładzie biznesem nie jest i warto go pilnować, bo można się z grubsza pośliznąć. Pan Sonik to już uczynił, a teraz zbiera tego „owoce”. Mam nadzieję, że i jeden i drugi w stosownym czasie wyciągną stosowne wnioski.

Czas trwania dostawy: do 7 dni.

Wniosek: przed podpisaniem umowy w galerii handlowej spójrz co się stało z tysiącami polskich małych firm i zastanów się, czy chcesz się w tym taplać.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *