Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

Gówno-poradnik najemcy

<p style="text-align: ...

Taki dostałem list.

„Rozkręcił się Pan z tym politykowaniem, ale czy to jest dobra droga aby wiązać to z głównym tematem?

Nie sądzę. Sam sobie podkłada Pan nogę chyba że jest w tym inny ukryty cel, ale takie dość prymitywne komentarze polityczne na poziomie kilkunastoletniego młodziaka nie przysporzą Panu chwały.

Myślę, że to wynik sukcesu, który Pan odniósł pisząc tego bloga, więc zaczyna Pan odlatywać.

Musi Pan też zauważyć, że jako dorosły człowiek ,inteligentny człowiek podpisał Pan umowę z marketami, które były napisane polskim językiem.

Ja np. ostatnio brałem kredyt bankowy i jeden bank wyśmiałem jak podsunął mi do podpisania stosy niekorzystnych dla mnie dokumentów i wziąłem kredyt gdzie indziej na normalnych warunkach.

Ma Pan rację czyniąc główny zarzut, że ktoś wprowadził Pana w błąd, ale przecież opowieści handlowe na które się Pan powołuje nie są zawarte w twardej umowie.

Więc przyda się Panu trochę własnej samokrytyki.

Piszę to dlatego , że Pana blog jest bardzo pożyteczny i kto wie, może mi też przyda się ta wiedza”.”

Witam panie Piotrze. Cieszę się, że pan po dłuższej przerwie napisał. “Sukces” blogiem? Jakim? Odlatywać? Gdzie? Prymitywizm? W którym miejscu?

Panie Piotrze symbolicznie nie zgadzam się z tym systemem i to wszystko. Gównem są galerie handlowe na takich zasadach, gównem jest wyniszczanie miast, rodzin i firm, gównem jest brak regulacji prawnych i nie płacenie podatków. To cała filozofia gówna dla kandydata. Kompleksowo. I symbolicznie. I dosadnie.

Ma pan prawo mieć inne zdanie. Natomiast ja mam takie. A jeśli pan je uznaje jako prymitywizm to proszę mi wierzyć, że ma pan prawo. Pozdrawiam serdecznie – nie zawsze musimy się zgadzać.

Przy okazji polecam artykuł z Rzeczpospolitej i tekst o tym jak “Pałac prezydencki” sprzedano. Kupił amerykański fundusz inwestycyjny. Teraz pora na retailową umowę dla kancelarii prezydenta.

http://www.rp.pl/artykul/910862.html

 

Polecam materiał o budowie galerii handlowej na miejscu Stoczni Gdańskiej.

http://natemat.pl/48073,nowy-lepszy-gdansk-olbrzymie-centrum-handlowe-zastapi-panorame-ze-stoczniowymi-dzwigami

 

Całościowo rzecz ujmując panie Piotrze zapomniał pan o mechanizmie opisywanym właśnie tutaj jak działają grupy przestępcze naciągając ludzi.

Proszę sięgnąć wstecz i nie interpretować czegokolwiek w kategoriach sukcesu. Chyba, że pojmowanego na zasadzie pomarańczowych klakierów, którzy co innego robią, co innego myślą i jeszcze co innego mówią.

I dostałem jeszcze inny krótki list.

“Również śledzę bloga i odnoszę wrażenie że jeżeli ktoś tu odleciał, to właśnie Pan Piotr! Może w kosmos? Odnośnie prymitywnych tekstów, jak Pan to ujął no poziomie kilkunastoletniego młodziaka…….”Ja np.ostatnio brałem kredyt…….” i ble,ble,ble.Pan całkiem zapomniał o czym jest ten blog i jakie problemy porusza.Dobra rada,zanim się coś wybełkocze dobrze jest pomyśleć. A co do politykowania “Czeski Film” to majstersztyk”.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *