Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

“Wkróce odejście”-poradnik najemcy

<p style="text-align: ...

Trudno przemilczeć wejście na scenę polityczną egzegety czyli pana Rafała Sonika, właściciela galerii handlowej Gemini Jasna Park w Tarnowie i „Bankrut” (Gemini) Park w Bielsku Białej.

Nowa gwiazda na firmamencie polityki Platformy „Obywatelskiej” stała się już nie tylko ekspertem od rodzinnych biznesów, budowy kłada, ale awioniki (pan Rafał chciał doradzać jak zbudować lotnisko w Nowym Targu). Teraz przeszedł do wielkiej polityki. Przypomnijmy zatem te chwile.

sonik

(zdj.youtube.com)

Pan Rafał udzielił swojego poparcia panu Komorowskiemu i postawił przysłowiową kropkę nad i. Swój gest:

“Zwycięstwa, wolności i uczciwości”(R.S.)

A dziś nowa gwiazda polskiej polityki komentuje i mówi o uczciwości, „gdzieś z tyłu głowy”.

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/rafal-sonik-nie-calkiem-uczciwe-jest-obiecywanie-tego-czego-nie-da-sie-zrealizowac/r25mj6

Skoro pan Rafał „dzieli się” swoim geniuszem z nami na łamach prasy, radia i telewizji to chciałbym, aby opowiedział wreszcie kompleksowo jak to się robi w rodzinach. Począwszy jednak-od swojej. Tymczasem żeby podsumować temat i na razie go lekko odsunąć realizujemy zamówienie z czeskiej firmy darujhovno.cz.

Prezent w takiej formule pojechał do kancelarii prezydenta i lidera Platformy „Obywatelskiej” pana Rafała Sonika.

 

 

Prezydent Rzeczpospolitej

Bronisław Komorowski

 

Szanowny panie,

W imieniu tych, którzy mieli inne zdanie niż pan, pragnę złożyć na pana ręce „medal” za ostatnie pięć lat prezydentury i osiem współrządzenia krajem. Niech ten specyficzny wyraz nie uznania będzie dla pana symbolem szczęścia, dobrych snów, wielu „złotych myśli” i dobrobytu.

Gratulując nadspodziewanie wielu głosów wierzymy, że jeśli pan pozostanie w polityce lub/i będzie miał pan wpływ na rzeczywistość to mamy nadzieję, że tym razem będzie lepiej i w zgodzie zbudujemy nową, lepszą rzeczywistość czego panu i sobie życzymy.

 201505251

 

 

Rafał Sonik

Gemini Golding

 

Szanowny Panie,

W związku z pana zaangażowaniem politycznym przesyłam panu kupę słonia z czeskiego ZOO jako symboliczne uznanie pana wkładu w rozwój zarówno przedsiębiorczości jak i mistrzowskiej dezinformacji uprawianej od 8 lat przez Platformę Obywatelską z którą jest pan ściśle związany. Proszę nie pouczać nowo wybranego prezydenta kraju na czym polega uczciwość.

Niech ta kupa przyniesie panu jak najwięcej szczęścia na pustyniach świata, ale mam do pana prośbę. Proszę nie epatować egzegezą i receptą na sukces publicznie. Niech ta kupa wzbudzi na pana twarzy uśmiech szczęścia i rozmnożenia pańskich kolejnych „konceptów”.

Proszę jednak, aby pan publicznie przedstawił listę frustratów i bankrutów z Galerii Gemini Jasna Park w Tarnowie i Gemini Park w Bielsku Białej-z uwzględnieniem firm rodzinnych. Proszę, aby pan również wytłumaczył, że coś ma być, a nie jest (vide Zakopane i Tychy).

Panie Rafale. Nie lekceważy się ludzi. Wygrał pan Dakar i za to raz jeszcze wielki szacun. Proszę jednak się nie ośmieszać publicznie. Tak po znajomości. Jak pan nam- tak ja panu-w ramach poradnika najemcy-radzę.

hovnosonik

 

Niech obu panom przyniesie i zdrowie. I szczęście. A co do występu pana Rafała w sensie „merytorycznym” to, faktycznie jest ekspertem w tym zakresie tzn. jak robić wodę z mózgu i wprowadzać ludzi w błąd. Nie tylko w kraju, ale i za granicą. Żeby coś deklarować to należy mieć na to pokrycie. I wiedzieć, o czym się mówi.

Wniosek: przed podpisaniem umowy w galerii handlowej Rafała Sonika pamiętaj, że galerie te nie mają właściciela. Budynki należą do banku. Sugeruję te informację mieć gdzieś z „tyłu głowy” w szerokiej perspektywie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *