Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

Chodzi za mną Bankrut Park-poradnik najemcy

W Bielsku-Białej ...

W Bielsku-Białej zagadały mnie dziś dwie hostessy z galerii Gemini „Bankrut” Park. Chciałem uciec myślami od tematu, bloga i generalnie skorzystać z uroków miasta. Dziewczyny w upale zapraszały na darmowe jedzenie przy galerii handlowej w okolicach rzeki i zapraszały, abym jako klient tam pojechał. Oczywiście nic do nich nie mam. Pracują, zarabiają. Robią kawał dobrej roboty. Miłe.

-Mamy super ofertę. Tutaj ma pan ulotkę.

-A czym się wyróżnia ta galeria handlowa? Co tam jest ciekawego?-rżnę niezorientowanego turystę.

-Plaża dla dzieci, dużo dzieci. Tu jest wszystko napisane)))

Wziąłem ulotkę. Podziękowałem. Jako „promotor” retailu zaproponowałem wspólne pamiątkowe zdjęcie.

download_20150613_221830

Moim wzorem do nienaśladowania jest Rafał Sonik, filantrop i patriota- właściciel dwóch galerii handlowych Gemini Park i Gemini Jasna Park w Tarnowie dlatego też pokazuję Wam fotkę dla draki. W tym sensie, że to nie ja chodzę za gemini, ale niemal ono chodzi za mną. Sory. Byłem na rynku. Chciałem posłuchać muzyki w ramach Dni Ustki w Bielsku-Białej i to nie ja roznoszę te ulotki i zaczepiam ludzi reklamując bloga.

Przyszedłem jak wielu posłuchać regionalnych zespołów.

download_20150613_221833

 Ta akcja to akt desperacji. Roznoszenie ulotek na terenie ww wspomnianych galerii handlowych kosztowało  kilka stówek. Po mieście można je kolportować za darmo. Taka różnica. Obawiam się jednak, że w moim przypadku gemini jednak nie pozyska nowego klienta. Zresztą i tak świeci pustkami i straszącymi pustostanami mimo ciekawej oferty najemców. Niewypał.

Co się dzieje dalej? Spotykam właścicieli restauracji, właśnie z gemini. Znamy się. Ci ludzie zostali wyrolowani.

download_20150613_2218361

-Podwyższyli nam trzykrotnie koszt prądu. Założyliśmy nasz licznik. To jest bez sensu. Staramy się walczyć… i jak zarabiać skoro rozdają pod galerią za darmo żarcie?

Pomyślałem, że jednak zdecydowanie muszę wyjeżdżać gdzieś dalej za miasto, żeby oderwać się od tematu. Godzinę później na Orlenie przypadkiem spotykam Piotrka-wiceprezesa OSON-u-odrabia długi bankowe we Wrocławiu, po wprowadzeniu w błąd w gemini przez m. innymi  Stanisława Z. (pustostan po Coffy Factory-do wzięcia)

-Co tam?

-No co. Ja piszę do nich, oni do mnie. Czekam.

Tak wyglądał dziś mój dzień bez bloga. Bez galerii handlowych. Jak tak dalej pójdzie to akwizycja z ulotkami będzie wchodziła do punktów gastronomicznych i kawiarnianych w mieście próbując z rozpaczy pozyskać dzieci.

Tak czy inaczej to był fajny dzień. Nasi wygrali z Gruzją.

Sporo atrakcji na rynku. Reasumując. Warto odwiedzić Bielsko i Ustkę, bo ten weekend to właśnie Dni Ustki w Bielsku-Białej-coroczna akcja miast partnerskich. Natomiast ten tekst, który dziś ukazał się na interii to klasyczny PR.

http://biznes.interia.pl/nieruchomosci/news/zwykle-centra-handlowe-to-za-malo-klienci-chca-dzis-czegos,2129942,4206

wniosek: przed podpisaniem umowy w galerii handlowej pamiętaj, że rozdawane ulotki „na mieście” w przypadku, gdy prowadzisz lokal np. w rynku, nie stanowią zagrożenia. Są nieskuteczne. Potwierdza to nie dzisiejsza próba rekrutacji, ale życie. Historie wyrzuconych na bruk najemców, którzy próbując pozyskać klienta desperacko chcieli przyciągnąć do siebie. To nie działa.

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *