Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

E jak Enigma-poradnik najemcy

„Witam, mam ...

„Witam, mam pytanie odnośnie nowo budowanego centrum handlowego szumnie nazywanego galerią ,,E” w Radomsku.

Inwestor na stronie pisze że 90% powierzchni jest już skomercjalizowana. Zapowiada się super inwestycja, położona blisko starego centrum miasta , które prawie wymarło. Rok temu w Radomsku otwarło swoje podwoje c.h ,,Era Park” i podobno świetnie prosperuje. Trochę mnie to dziwi bo z Radomska wyjechało bardzo wiele osób, w pobliżu znajdują się galerie w Bełchatowie , Częstochowie, Piotrkowie Tryb. Może ktoś ma wiarygodne info w tym temacie?”

Proponuję pani.

1.Skurpulatne przeczytanie od początku bloga.

2.Informacje o przewidywanej ilościowej frekwencji ludzi-bzdura.

3.Reklamy nie mają związku ze stanem faktycznym.

4. Mapki z „najemcami” może sobie pani sama wydrukować i nanieść co pani chce.

5. Informacje o rzekomej frekwencji po otwarciu w przypadku zamontowanych liczników-bzdura.

6.Informacje o skomercjalizowanym obiekcie-palcem na wodzie pisane.

7. Wracamy do punktu 1.

W skrócie. Informacji na stronie inwestora nie znalazłem. Nie ma czegoś takiego jak wiarygodne informacje.

Kilka komentarzy z forów internetowych raczej nie pomoże.

Radomskografika: naszemiasto.pl

 

„co za badziewna wizualizacja!!! od kiedy to przy Kościuszki są takie wielkie, rozbudowane kamienice wchodzące w głąb podwórek?! a z drugiej strony owej “galerii” – przecież tam są tereny po dawnych budynkach Metalurgii, hale zakładowe, oczyszczalnia zakładowa, nie ma tam żadnych domów czy bloków ani tym bardziej ulicy! widocznie wizualizował to ktoś, kto nie zna realiów Radomska…”

„Jejku, ludzie, no i po co Wam ta galeria? Tak często będziecie tam chodzić? W Częstochowie jest Jurajska i ledwo przędzie, a w Radomsku, w którym jest 5 razy mniej mieszkańców, ma się utrzymać? Kino Wam potrzebne ze śmierdzącym popcornem? W MDKu teraz większość filmów jest na bieżąco, cisza, spokój, jakoś tłumów nie widać. Może uporządkują chociaż ten teren, zrobią jakieś miejsca, ławki, knajpę, gdzie będzie można usiąść latem na zewnątrz i napić się piwa. Serio, przestańcie hejtować, bo nie ma czego”.

„lokalny handel ,zgoda, tylko niech nauczą się umiaru w cenach .STOP dyskontom? a wy pod swoimi sztandarami będziecie łupić ile się da?? Szczególnie na niektórych straganikach ,warzywniakach gdzie nigdy nie ma cen ile co kosztuje tylko o wszystko trzeba pytać żeby klient miał utrudniony przegląd sytuacji. Wy drobni sklepikarze jesteście bardziej pazerni niż wszystkie dyskonty lidle mrówki biedronki i żabki razem wzięte. I bardzo dobrze że wam się do DUUUUUPY wody nalało .Precz z drobnym handlem” !

„Czasami lepiej się uczyć od małych, ale mądrych np. takiej kaszubskiej gminy Sierakowice. Tam nie ma dyskontów, galerii i sieciówek, jest za to ponad 180 sklepów prowadzonych przez mieszkańców. Firmy jakie znajdą się w tej Galerii Radomsko to firmy na miarę Radomska. Tutaj w Radomsku się niszczy lokalny handel przez takie obiekty i też zapyziały targ. Galeria… Baszta świeci pustkami, Era też zaczyna i teraz ta. Jeden pozytyw to porządek w Parku Niemca i okolic potoku zostanie zrobiony. Handlowcy Radomska czas się skrzyknąć w pod jeden “sztandar” i powiedzieć STOP dyskontom, dość niemieckim Lidlom, portugalskim Biedronkom, duńskiemu Netto i Targowicy w Centrum miasta!!!”

„co wam przeszkadza galeria? będzie wszystko nowe ładne, może galerianki, będzie gdzie pospacerować ,przylepić nos do szyby. Lepiej to niż miały by być jakieś mieszkania socjalne dla hołoty i innych pasożytów jak na rozalce. Co was głowa boli ? jest ktoś kto chce wypiertolic kasy to niech buduje! Jak macie jakieś pomysły żeby w Radomsku zamiast galerii robić coś innego to piszcie co , miejsce zawsze się gdzieś indziej , nie odstraszajcie potencjalnych inwestorów, no chyba że macie kasę i chcecie na szybko wpiertolic to proszę bardzo”.

„Nie chciałbym się czepiać, ale z tą powierzchnią handlową to kogoś powaliło. Galeria Mokotów w Warszawie oferuje 62,5 tyś. m2 powierzchni handlowej (ponad 200 sklepów). Chyba w wypadku tejże galerii wliczają w to parking. A tak zupełnie poważnie, to sam pomysł zagospodarowania działki po Metalurgii bardzo dobry. Szkoda tylko, że znowu ma to być park handlowy, a nie zadaszona galeria handlowa z prawdziwego zdarzenia. Jeśli chodzi o najemców, cóż, tak sobie. Ważne, że w Radomsku pojawią się chociaż podstawowe sieciówki. Najbardziej doskwiera mi tutaj brak kina typu multiplex. Nie oszukujmy się, w radomszczańskim MDK można obejrzeć może 30 % najnowszych filmów. Szkoda, że ta inwestycja tego nie zmieni”.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *