Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

Retail do kwadratu-poradnik najemcy

Temat gh jest ...

Temat gh jest wdzięcznym dla wszelakiej konotacji portali biznesowych, stron internetowych, które informują jak jest, a nie jak retailerzy chcieliby żeby było czy wręcz twierdzą, że jest inaczej. Generuje masę wejść i klików dla płatnych portali.

Krytyczny tekst uruchamia lawinę komentarzy, dyskusji i opinii. Dlatego z punktu widzenia płatnych portali opłaca się pisać o systemie retail i tym co się za tym kryje. Bo poczytność jest spora i zainteresowanie. Z punktu widzenia opinii dla danego portalu-jest to ważne.

Ten upadły budynek jest w Białymstoku. Pustostan Kwadrat.

k11

 

„Byłem dziś w pobliżu byłej galerii kwadrat, 3 lata temu były ochy i achy, pobudują kolejną mega galerię, będzie cud miód obi i tesco 24h i co? I gówno 😛 Wymówione umowy dla dotychczasowych wynajmujących, galeria zamknięta na 4 spusty i taki widok budynku i parkingu jak na obrazkach poniżej.

 

 k24

Z ciekawych rzeczy, zajechałem na parking, zrobiłem 2 zdjęcia i nagle słyszę “E!”, takie jak z gardła małpy, po chwili znów “E!”, zrobiłem jeszcze jedno zdjęcie obracam się patrzę z budynku biazet idzie 2 oranguta… tfu “ochroniarzy” firmy Impel, ręce rozłożone jak by 2 telewizory crt nieśli pod pachą, łby pochylone jak u szarżującego byka, łysiny gustownie się błyszczą i chcą “dyskutować”.

 k32

Wsiadłem w auto i spacerkiem sobie odjechałem 😛 Pewnie chcieli mi zabronić fotki robić, albo przykazać “spierdalanie w podskokach z parkingu” ale nie chciało mi się wdawać w dyskusje”.

Z informacji “prasowych” wynika, że początkiem tego roku w tym miejscu miała powstać nowa galeria handlowa. Nie powstała.

-W mojej ocenie nie ma takiej możliwości. Nie powstanie. Nie jest nikomu potrzebna-mówi szefowa lokalnego portalu dziendobry.bialystok.pl Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska.

Materiał trafił na wykop.pl

http://www.wykop.pl/wpis/13916777/bylem-dzis-w-poblizu-bylej-galerii-kwadrat-3-lata-/

Swoją drogą to dziś jeden z największych nośników. Jeśli tam coś trafia i zaciekawi to efekt kuli śnieżnej jest widoczny. Wykop generuje masę wejść na dany temat-który zdaniem użytkowników- jest interesujący. Statystycznie jest porównywalna frekwencja z gazeta.pl czy natemat.pl.

A co do zdjęć to tym razem stały czytelnik wysłał kilka z Piotrkowa Trybunalskiego.

p1

p2

p3

p4

“Z dopiskiem “straszna bida na piętrze”.

Za zdjęcia dziękuję. Focus Malla już opisywaliśmy tutaj. To jest “centrum skupione na Tobie”. Rzeczywiście-skupia światowe marki i znane twarze -na zdjęciach. Wyraziście.Do kwadratu.

 

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *