Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

Przepraszają, że parking za darmo-poradnik najemcy

Łódź to miasto ...

Łódź to miasto kontrastów. 

http://wiadomosci.onet.pl/lodz/lodz-kamienica-zawalila-sie-w-centrum-miasta/gpc622?utm_source=breaking_news&utm_medium=belka&utm_campaign=belka_breaking_news

 

k_11

Z jednej strony nowoczesne biurowce (najczęściej zajęte przez banki) z drugiej ruiny kamienic stopniowo wyburzanych, a z trzeciej nowoczesne drogi. Otwarty węzeł komunikacyjny przy g Łódzkiej przypomina najnowocześniejsze rozwiązania z Wiednia.

I dochodzi czwarta. Nadwrażliwość. Mieszkańcy Łodzi nie lubią kiedy pokazuje się tę brudną część. Oliwy do ognia dolał Linda, który uznał, że to miasto meneli. Potem tłumaczył, że nie to miał autor na myśli. Nie ulega jednak wątpliwości, że największym sukcesem gospodarczym Łodzi są galerie handlowe. Ostatni debiut jest spektakularny.

Zwiedzając nowo otwartą Sukcesję można odnieść wrażenie, że to nie jawa, a sen.  Nawet wyjazd z podziemnych parkingów ma dwa pasy co jest swoistym novum w retailu. Kto to odebrał? Który strażak? Który komisariat policji? Który inspektor nie nadzoru budowlanego?

Zarząd na wstępie przeprasza, że nie kasuje za parking, bo urządzenia jeszcze nie działają i może samochód stać za darmo. I za to, zarząd przeprasza.

W środku same dziwy.

 

k25

 

k33

 

k42

 

k51

 

k61

 

k71

 

k81

 

k9

 

k10

 

k111

 

k15

 

k12

 

k17

 

k14

 

k16

 

k19

 

k18

 

201511211

Łączy kolekcje, uciechy i przyjemności. W rankingu na kolekcję pustostanów już na starcie Sukcesja zasłużyła sobie na “niewypał roku 2015” w ramach nieoficjalnego konkursu Awards Bulding Schopka Center.

wniosek: nasuwa się sam.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *