Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

Niewidzialna ręka-to także My-poradnik najemcy

Bielsko-Biała, ...

Bielsko-Biała, Warszawa, Kluczbork.

nela8

Mikołajów jak mrówków. Ten “stołeczny” kusi mega ofertą Matrasa. Dycha za godzinę. Nie rozdaje paczek.Ulotki. 8 złotych 8 dych. Czyli więcej od ochroniarzy w gh. Niektórzy w tym czasie mogą przyzwoicie zarobić. Ile?

http://mamadu.pl/115555,4-tysiace-zlotych-w-niecale-3-tygodnie-czyli-praca-dla-swietych-mikolajow

201512034600

Mikołaje są sympatycznym magnesem dla dzieci, a gh wdzięcznym miejscem do organizowania przeróżnych akcji, zbiórek i szeroko rozumianej pomocy. Budują ich wizerunek.

m11

Mikołajowa Wiktoria i Janek pracują mikołajowo-pro publico bono. Zbierają pieniądze w zamian za stroiki, kartki świąteczne i konfitury.

201512044605

 Młodzież za sprzedane przedmioty przyczyni się do zakupu sprzętów w szkole.

201512044606

 -Rok temu uzbieraliśmy w ten sposób pieniądze na remont sali gimnastycznej, a teraz pomagamy zdobyć pieniądze na sprzęt-tłumaczy opiekunka młodych wolontariuszy. Babcie, mamy, dziewczyny przygotowywały konfitury świąteczne na bazie starych babcinych receptur i sprzedajemy. To wspólna akcja i młodzieży i dorosłych.

201512044608

Wydaje się, że najwięcej Mikołajów jest w Bielsku Białej w Gemini Park. Robią zdjęcia dzieciom na kładzie Rafała Sonika-zwycięzcy Rajdu Dakar. Zbierają pieniądze na Dom Dziecka, kupują prezenty. Mali i duzi wolontariusze robią coś fajnego.

motomikoaje

Dziś i jutro odbywa się wiele atrakcji-dla dzieci akcje są dwie. Jedna dla dzieci z Domu Dziecka, a druga dla znanej czytelnikom dziewczynki dla której zbierane są pieniądze na operację. Dwa w jednym.

nela3

Na zdj. panie ze Stowarzyszenia Bielska Mama zbierają pieniądze. Wolontariusze pomagają.

nela2

I to jest fajne. I szacun dla zarządu i Rafała Sonika. Za te akcje. Dla tych, którym chce się cokolwiek robić.

nela4

Akcja dla Neli zakończy się w niedzielę.

Tak czy inaczej na ten czas-nie każdy dostaje paczkę. Niektórym dostaje się rózga. O niej też należy pamiętać, przed napisaniem listu i po jego wysłaniu.

Rózga ode mnie dla tyskiej prokuratury i policji. W rocznicę nic nie robienia. Ale do tego tematu wrócę. Nie dziś. To fajny dzień. I niech tak zostanie.

Grudzień wg “kalendarza najemcy”-najlepszy czas. Niewątpliwie na miesiąc warto podpisać umowę. Pamiętacie program niewidzialna ręka to także Ty? Czytane listy w Teleranku? Podobno to była propaganda pomocy, ale tak czy inaczej po latach okazuje się, że wciąż działa.  Nie koniecznie głośno i na sztandarach. I tak czy inaczej-warto.

W Kluczborku (jestem w trasie) tymczasem dojdzie do bicia specyficznego rekordu. Na rynku. Do gh Miodowej (niewypał) dzieci nie zajrzą, a miasto nie sfinansuje retailowej zabawy.

swietoswiatla2015_

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *