Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

Puste portfele i sądy-poradnik najemcy

W te wakacje ...

W te wakacje pracownicy firmy Centro zwrócili się do mnie z prośbą o upublicznienie okoliczności w jakich zostali potraktowani. Pracodawca czyli franczyzowa sieć Centro zniknęła. Bez dokumentów, wynagrodzeń i premii. Brak dokumentów uniemożliwia walkę o pieniądze za wykonaną pracę. Wydawało się, że można jednak coś ugrać, bo sytuacja jest nietypowa i nie codziennie z prestiżowych galerii handlowych ucieka firma zostawiając ludzi bez pieniędzy i informacji. Prezes tej firmy w jednym z ostatnich pism tłumaczył, że rozmawia z gh na temat obniżek czynszu. Bezskutecznie. I zniknął.

Pracownicy wciąż walczą o swoje choć ostatnie postanowienia sądu-nie rokują na odzyskanie czegokolwiek. Wniosek o upadłość firmy właśnie został odrzucony przez sąd.

papier3

Jak i roszczenia ludzi.

Pracownicy wspólnie zamierzali odzyskać pieniądze. Nie zgłosili tego na policję dlatego nie można ludzi z zarządu namierzyć. Są nieuchwytni. I sprytni. Oszuści są bezkarni. Okradli tych ludzi.

papier1

„Otrzymany dziś sprzeciw od nakazu zapłaty. …… bez komentarza, wszystko wypłacił pan prezes przecież. .. a ja jestem oszustem, który próbuje wyłudzić pieniądze �� 21 stycznia rozprawa”.

Tak to wygląda od kuchni. Pracownicy się skrzyknęli na „swoim” profilu. Licząc na pieniądze przed Świętami-niestety-mogą o nich zapomnieć. Muszą udowodnić swoją wielbłądność. A prezes franczyzowej sieci-na paczki-będzie miał. A wydawało się, że będzie je dostawał do Rawicza. Tam jest jego i jemu podobnych-miejsce. I życzenia dla centrów handlowych- za to, że tak spektakularnie pomogły wyjść tej sieci-na swoje.

https://www.facebook.com/Poszkodowani-Pracownicy-Centro-435317143337822/?fref=ts

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *