Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

Skuteczna pani mecenas-poradnik najemcy

Taki dostałem sygnał....

Taki dostałem sygnał. To franczyzobiorca firmy Organique.

„Witam,

 Po 14 miesięcznej „batalii” z GH Focus Mall Rybnik, dostałem najlepszy prezent pod choinkę, udało nam się wyjść z galerii w połowie umowy ! Nie udało by się tego przeprowadzić bez Pani mecenas Katarzyny Podymy z Katowic, która walczyła o nas jak lew i swoim doświadczeniem wypracowała polubowne rozwiązanie umowy ( w dalszym ciągu nie wiem jak to zrobiła, ale przyszedł już podpisany przez galerię dokument ).

 Jesteśmy już drugimi najemcami, którym Pani Katarzyna pomogła. Wiem jak to jest być na przegranej pozycji i słyszeć, że jest się najsłabszym ogniwem, piszę o bezdusznym podejściu galerii handlowych do swoich partnerów ( tu przykry śmiech haha… ), dlatego wszystkim którzy przeżywają to co ja przeżyłem przez ostatnie dwa i pół roku serdecznie polecam o zwrócenie się do Pani mecenas. Poniżej zostawiam namiary na jej kancelarię i życzę wszystkim wytrwałości !

 

http://www.kancelarialfb.pl/

A podobno mecenasi się nie znają. Gratuluję i dziękuję za sygnał. Nie skomentuję tego szerzej.

Siedzę nad dokumentami z tyskiej prokuratury w sprawie nie udzielenia pomocy  człowiekowi, który o nią prosił i z dokumentów wynika, że to Ministerstwo Cyfryzacji i Administracji jest odpowiedzialne za nie wysłanie karetki pogotowia. Też dostałem prezent na Święta w postaci umorzenia czegoś co nazwano „śledztwem”. Jako, że idą Święta temat odkładam do przyszłego tygodnia. Zaznaczam, że jeśli ktoś nie jest odporny to niech sobie odpuści i nie zagląda tutaj. Nie jestem w stanie pisać o retailu ani niczym innym.

Życzę czytelnikom spokojnych Świąt. Dziękuję za wszelkie wsparcie. Od mentalnego poprzez inne-o których wiem i piszę. Za linki. Listy. Zdjęcia. Teksty. Gdziekolwiek człowieku jesteś życzę Ci wszystkiego co najlepsze.

Usłyszałem ostatnio takie zdanie-bez urazy-“Wspólnie nas nikt nie ciu…nie”. Coś w tym jest.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *