Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

Wykręceni-poradnik najemcy

Taki dostałem ...

Taki dostałem list.

“WITAM.
Taki znalazłem artykuł:
http://katowice.wyborcza.pl/katowice/1,35063,19376596,myslowice-teren-pod-centrum-handl owe-skazony-odpadami-trwaja.html

Na dzień dzisiejszy trudno powiedzieć, kto ma rację. Ale “kręcenie wynikami pomiarów” przez inwestora jest ewidentne. Czy naprawdę każda inwestycja w galerię handlową w Polsce to MUSI być “wał” ? A ziemia, podobno skażona, jest bez przeszkód wywożona…….

Urzędasy boją się podjąć decyzję o wstrzymaniu wszelkich prac do czasu wyjaśnienia  ewentualnego skażenia. Może należy do więzienia wsadzać urzędników  również za brak decyzji (lub opieszałość) ? Może trzeba ten temat zgłosić do nowego Ministra Sprawiedliwości ? Nowa władza potrzebuje sukcesu medialnego. W Mysłowicach, przy budowie następnej galerii 
handlowej jest na to duża szansa.

Pozdrawiam
M.

P.S.

Korzystając z okazji, życzę Panu i Stowarzyszeniu OSON wytrwałości w obnażaniu bagna w naszym Polskim systemie retail, systemach franszyzowych i innych dziwnych  wynalazkach.

Zbliżające się Święta niech będą dla wielu Polaków czasem zadumy i przemyśleń ważnych spraw w gronie rodziny i przyjaciół. Nie dajmy się omamić rzekomym bogactwem, które można zdobyć “na skróty”. Finansiści powiadają, że “nie ma darmowego lanczu”. To prawda. A trzymając się wspólnie, niewielu nam ciul…..nie. Czytajmy umowy, radźmy się prawników, poszukajmy w sieci informacji. Uważajmy na siebie. Żyjąc w Polsce trzeba zawsze stosować zasadę ograniczonego zaufania. Tą z kodeksu drogowego”.

Dziękuję. Pozdrawiam. Przy okazji dziękuję za życzenia komornikowi z Urzędu Miasta w Bielsku Białej. Panie Wojtku, pan się nie boi-pan się tak nie stresuje. Żyjemy w czasach, gdzie niemal każdy ma “swojego” komornika lub/i prawnika.

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *