Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

Pozdrowienia dla Polaków na świecie-poradnik najemcy

Witam ,

Mam na...

Witam ,

Mam na imię Piotr mieszkam w Szkocji w Polsce mieszkałem w Kielcach. Nie miałem nic do czynienia z “galeriami handlowymi” no moje szczęście wcześniej trafiłem na Pana blog. Nie jest mi jednak obojętny los ludzi oszukanych przez tych przestępców.

Czasami trafię na wiadomość tego typu jak ta z dzisiaj 

http://kielce.wyborcza.pl/kielce/1,47262,19440962,galeria-echo-z-rekordem-w-grudniu-odwiedzilo-ja-ponad-milion.html 

 

Proszę zobaczyć jakie zrobili zdjęcie przedstawiające korki do galerii. Milion ludzi ponoć odwiedziło to miejsce w samym grudniu. Martwi mnie to, że takie wiadomości o nie do końca wyjaśnionym sposobie liczenia tych odwiedzin może kogoś nieświadomego skłonić do podpisania niekorzystnej dla siebie umowy z takim nieuczciwym podmiotem. Napisałem tam komentarz jako vertino71 dzięki wiedzy z Pana bloga. Może to niewiele , ale zawsze coś:)

Pozdrawiam Serdecznie

Piotr”

 

Dzięki. Milion? A nie dwa? Może chodziło o króliki te ze strefy pomiędzy byłym Berlinem Zachodnim i Wschodnim? Czyli biorąc te dane za prawdziwe i zakładając, że przecież jest tych gh ponad 400 w Polsce i eliminując dyskonty, żabki, biedronki, netta, lewiatany, eura, decathlony i Ikee wolno stojące to uśredniając 400 milionów ludzi odwiedziło gh w Polsce w grudniu. Nie sądzi pan że te dane zaniżają faktyczną ilość? Przecież należy jeszcze doliczyć pasażerów z dworcogalerii handlowych. To kolejne miliony ludzi. Myślę, ze biorąc pod uwagę demografię to mogło być 800 milionów. Zostały zaniżone. No i nie zapominajmy o Bawełniance w Bełchatowie. Dla przypomnienia odsyłam do spota Gemini Jasna Park w Tarnowie.

 https://www.youtube.com/watch?v=WMIRwJ_njCY

Nie mam możliwości technicznych na tej platformie, aby ogłosić quiz, sondę. Ale wyglądałaby tak.

Galerię Echo odwiedziło milion ludzi w grudniu. Klientami byli:

a)nowicjusze ze Świętego Krzyża,

b)siostry klauzurowe ze Świętej Katarzyny,

c)polscy emigranci z Edynburga.

Tego rodzaju publikacje należy wziąć w nawias. Już sama retailowa branża się z tego śmieje. Proszę pozdrowić szkocką Polonię. Też czytają. I super. Po ewentualnym powrocie wiedzą, gdzie nie wyrzucać pieniędzy. Pozdrawiam.

P.S. Blog wciąż jest na pudle. Na ponad pół miliona blogów  w sieci na platformie blox jesteśmy na 33 miejscu. W kategorii “biznes”na drugim. Czytany jest nie tylko w Polsce, ale w ok. (rotacyjnie)  80 krajach na świecie. I to nie są dane  z sufitu.Dziękuję i pozdrawiam.

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *