Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

W Askanie się kradnie-poradnik najemcy

Kolejna zorganizowana...

Kolejna zorganizowana kradzież w galerii handlowej. Tym razem w Gorzowie Wielkopolskim w Askanie. Kilka dni temu do zuchwałej kradzieży doszło ok. godziny 19.00, a jej przebieg przypominał kultowe sceny z Vabanku-  tyle, że bez straszenia bronią.

b

zdj. przeliczeni.blox.pl

Do jubilera weszło kilka osób, „zagadało” sprzedawczynie, a w tym czasie pozostali opróżniali sklep. Kamery monitoringu nie zarejestrowały przebiegu kradzieży ani osób uczestniczących. Stąd domniemanie, że złodzieje znali rozkład kamer i ich zasięg. Informacje te potwierdza prokurator, który zajmuje się tą sprawą. Straty wstępnie oszacowano na ok. 60 tysięcy złotych-zniknęła złota biżuteria wysadzana drogimi kamieniami. Na razie przesłuchano kilka osób. Sprawców-nie ujęto. Poszkodowany nie jest sieciowym jubilerem, to mały lokalny Agar.

To kolejny przykład, że gh nie są bezpiecznym miejscem do prowadzenia biznesu i coraz częściej stają się łupem zorganizowanych grup przestępczych. Pomimo ochrony za którą płacą najemcy, monitoringu za który też płacą. Zarząd w takich sytuacjach umywa ręce. To nie jest ich problem.

Problemem jest to, że lokalny portal który dowiedział się o kradzieży od czytelnika nie ma śmiałości aby napisać w której galerii handlowej doszło do tej kradzieży. Rozumiem. Reklamy, współpraca itd. To jednak jest ważne. Dla potencjalnych przyszłych najemców. Niech wiedzą. Że w Askanie się kradnie.

http://przeliczeni.blox.pl/2016/01/Kruk-liczy-straty-w-Galerii-Baltyckiej-poradnik.html#comments

P.S. Dziękuję za zdjęcie. Pozdrawiam najemców z Askany.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *