Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

Kup sobie bloga, sprawdzone know how-poradnik najemcy

 <a ...

 http://allegro.pl/show_item.php?item=5970365749

Prezentacja11

Przyszłość należy do sieci czyli internetu. W tym-do blogerów. To sieć staje się opiniotwóczym medium, a portale wiodącymi źródłami informacji. Wiele tekstów ma też formułę poradników, podpowiedzi, sugestii i drogowskazów. Jako, że ten beniaminek w sensie tematycznym – doszedł do ściany, to czas najwyższy sprzedać  sprawdzone know-how.

Oferta skierowana jest w szczególności do Rafała Sonika i firmy Gemini Holdings, dalej do pana Miłka właściciela marki Czynsz Czyni Cuda, szansę ma też kultowy we wspieraniu samorządowców Echo Investments. Po bloga może też sięgnąć Carrefour lub Tesco. Nie zapominajmy też o potencjalnych nabywcach sprzedających na dużą skalę franczyzę.

Blog nie ma żadnych długów, egzekucji komorniczych ani zaciągniętych kredytów. Nie toczy się wobec niego żadne postępowanie karne.

Treści zawarte tutaj odróżniają się od klasycznych poradników takich jak: szybko schudnąć, jak być szczęśliwym, jak zarobić pierwszy milion, jak kierować tłumem, jak znaleźć męża czy żonę, jak  zostać milionerem, inwestować, jak tu zarobić żeby się nie narobić etc.

Blog jest medium które informuje jak nie dać się kiwnąć i nie stracić pieniędzy. Jest klasycznym dokumentem, który sprawia, że tysiące złotych zostają w kieszeni co z kolei ma wpływ na życie rodzinne i prywatne. Nie generuje depresji, prób samobójczych, ucieczek przed komornikami, ZUS-em i skarbówką. Jest skarbnicą wiedzy. W tym sensie blog jest poradnikiem-jak nie stracić kasy.

Trafił na łamy różnych nośników informacji czyli: onet.pl (3x), gazeta.pl (2x), natemat (2x), Gazeta Prawna (2x), Głos Wielkopolski –The Times(2x), wp.pl (1x), dziendobrybialystok.pl (2x), tygodnik Wprost (1x), wpolityce.pl (1x),warszawanaszemiasto.pl (1x), Express Reporterów (1x), mojabochnia.pl(1x), bielskobiala.pl. (1x), Skandale Historii (1x) i Echo (1x).

Licząc na okrągło na 22 miesiące pisania 22 publikacje. Blisko 580 tekstów na blogu, setki zdjęć. To daje perspektywę na przyszłość. Nowy właściciel może liczyć na jedną- darmową reklamę miesięcznie. To jest to know how. Blog jest rozpoznawalny i ma grupę stałych, lojalnych czytelników oraz komentatorów. Sprawił, że trudna jest do oszacowania liczba osób, które nie podpisały umowy w gh, a tym samym nie zarobił deweloper czy firma komercjalizująca.  Nowy właściciel może też być spokojny. Polska Rada Centrów Handlowych nie ma nic przeciwko, Unia Deweloperów też nie protestuje. Kancelarie Prawne widząc co się dzieje przyjęły pozycję kameleona. Zatem nie ma zagrożeń.  Dlatego warto zainwestować w bloga i markę Przeliczeni. Ten nowatorski koncept jest produktem polskim.  Do tej pory można na blogach kupić reklamę, tekst sponsorowany czy zamieścić zdjęcia. Ten produkt nie był „komercjalizowany”. To taki reklamowy „pustostan”. Dlatego proponujemy sprzedać w całości. 

Teraz idziemy krok dalej i spróbujemy przebić się z tą informacją w sieci. Żeby nie sprzedawać kota w worku przedstawiamy staty google. Licytacja ma charakter otwarty i zakończy się za dwa tygodnie. Kwota minimalna nie jest podana. Z szacunków wynika, że osoby współpracujące mają ok. 30 milionów długów. Dlatego też środki uzyskane ze sprzedaży „konceptu” pójdą na ich pokrycie. Autorzy zdjęć i tekstów otrzymają wierszówkę podzieloną na równe części. W przypadku nie uzyskania zadowalającej kwoty blog pozostanie w sieci w całości, a jego aktywność będzie ograniczona do jednego wpisu miesięcznie. Chyba, że wynikną jakieś nadzwyczajne okoliczności. Jesteśmy jednak dobrej myśli, że znajdzie się kupiec i wyłoży konkretną kasę na stół. W końcu to milionerzy?

Za dwa tygodnie ogłoszenie wyników licytacji na allegro. Można też kwoty zgłaszać na maila.Pozdrawiam)Kanał na youtube dorzucamy w gratisie i zapominamy o sprawie.

 

 

 

staty1

 

 

 Bez_nazwy_11

 

 

 

page0

page1

 

 page22

page3

page4

 

page5

page6

 

page7

page8

page9

page10

page111

page121

page13

page14

 

 

 

o_9cc29e36e4da7ffe_001

o_9cc29e36e4da7ffe_002

o_9cc29e36e4da7ffe_003

o_9cc29e36e4da7ffe_004

P.S. Końcówkę przeznaczę na rzekomy „dług” (milion z odsetkami plus ZUS) wobec Gemini Holdings należącej do filantropa, filozofa, teologa  Rafała Sonika, zwycięzcy rajdu Dakar (za co nieustający szacunek) właściciela Gemini Jasna Park w Tarnowie i Gemini Park w Bielsku-Białej)))

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *