Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

Sprawa dla Elżbiety Jaworowicz?-poradnik najemcy

Sprawa dla Reportera ...

Sprawa dla Reportera to program, którego nie trzeba nikomu przedstawiać.  Prowadzącej Elżbiety Jaworowicz też. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany udziałem w programie, zostałeś oszukany, straciłeś wszystko, sprawy są w sądach, pozapadały dziwne wyroki lub chcesz powiedzieć o tym o czym do tej pory nie mówiłeś napisz na maila. Te kontakty przekażę dalej. Do redakcji.  

Nie oznacza to, że program zostanie zrealizowany, ale oznacza, że szefowa programu jest zainteresowana realizacją tego trudnego, wielowątkowego i nie ulega wątpliwości, że skomplikowanego tematu. Nie wysyłaj anonimów. Interesuje nas konkret. Bloger nie będzie postacią wiodącą z prostego powodu-nie podpisał np. trzech siódemek i nie zostały nałożone na niego kary. Zresztą już tyle razy dał twarz i nazwisko, że wystarczy.

Wstępna rozmowa odbyła się dziś  z tzw. „polecenia” czyli nie pchałem się do tej redakcji. Zresztą od początku tego nie robię. Kilka osób zgłosiło już swój akces w programie.

Podaję namiar :oson@vp.pl

Napisz w kilku zdaniach o czym chcesz powiedzieć,  a Elżbieta Jaworowicz ze swoimi ludźmi zdecydują czy zajmą się systemem retail czy też nie. Możesz to zrobić, nie musisz. Rozumiem, że to nie jest łatwe, ale nie wykluczone, że w jakimś stopniu pomoże, bo jak znam życie-zaszkodzić się już bardziej nie da. Zwracam się też do kancelarii prawnych, które toczą boje z galeriami o wsparcie i nie blokowanie. Bo jak wspomniałem-w tych sytuacjach zaszkodzić się już chyba bardziej nie da. Na maile czekam do piątku. Pozdrawiam.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *