Przeliczeni.pl
Wszystko o prowadzeniu biznesu w galerii handlowej bez cenzury i ukrywania niewygodnych faktów.

Tutaj zobaczysz jak to działa "od kuchni": nadużycia, fałszowanie informacji, szantaż.
Przeliczeni.pl
Systemy franczyzowe w Polsce - czy rzeczywiście to taki złoty biznes?

Sprawdź na blogu jak wyglądają realia prowadzenia tego rodzaju działalności.
Przeliczeni.pl
Bankructwa, rozwody, bezdomność, ucieczki z kraju.

Świadectwa ludzi, których wykończył system retail.

Monika komornika się nie boi-poradnik najemcy

Dostaję linki. Oto ...

Dostaję linki. Oto kilka z nich. To linki ze świata. Warto zajrzeć.

 http://sephlawless.com/gallery/black-friday-abandoned-malls/

http://sephlawless.com/black-friday-seasons-in-the-size-of-days/

Jest dostępna również w formie e-booka.

http://www.sephlawless-shop.com/product/black-friday-seasons-in-the-size-of-days

I dostałem też prezent. Długo oczekiwany. Stronę zbudowała Monika Burzyńska. Pro publico bono. Profesjonalnie.

 przeliczeni1200x720

http://danieldziewit.com.pl/kursy/

http://danieldziewit.com.pl/prasa-o-przeliczonych/

Serdecznie dziękuję tym bardziej, że mamy wspólne tematy. Autorka strony internetowej ukrywa się przed komornikiem i generalnie ma do niego stosunek pozytywny. Podobnie jak autor bloga nie ma nic przeciwko komornikom, którzy wykonują swoją robotę. Incydentalne jazdy z ciągnikiem były przestrogą żeby nie przeginać. Ale nie ma wyjścia. Komornicy byli, są i będą. I powtórzę-komornika trzeba polubić mimo wszystko. To jest sposób. Monika otwartym tekstem mówi o pewnych rzeczach i nie zasłania listkiem figowym -że wszystko jest fajnie. Ta klaustrofobiczna maniera sprawia, że wielu ludzi się tego wstydzi tak jakby żyli na wyspie Abramowicza (tego od Chelsea Londyn). I taką przyjmują pozę. Ta biznesowa hipokryzja ma jednak i dobre strony. Coraz więcej wychodzi różnych nowych wątków i kwiatków w nowoczesnym tzw. biznesie XXI w. Stety. Dzisiejsza depesza PAP.

http://kurier.pap.pl/depesza/161880/4000-osob-popelnilo-samobojstwo-z-przyczyn-finansowych–Jak-upasc–zeby-nie-upasc-

I tak dla przykładu przestrzegam przed wielkopowierzchniowymi świecidełkami. Mam na myśli produkty jubilerskie. Jakie? Na przykład diamenty. Dlaczego? Otóż okazuje się, że nie wszystkie kupowane sieciowe diamenty nimi są. Czekam z ciekawością na spotkanie z biegłym, który zna szczegóły, bo akurat uczestniczył w tej sądowej sprawie. W sprawie fałszywek diamentów. Wałek na diamentach został wyciszony. Wie o nim sąd, ten który zanegował jakość diamentu i ten który go badał. Czyli okazuje się, że nawet diamenty-nie są wieczne. A odszkodowanie-duże.  Być może biegły zechce opowiedzieć o tym, pokazać jakieś papiery w tej sprawie? Znając jednak życie-promil, że da głos i kwit. Niemniej jednak sygnalizuję, że może lepiej szukać nie tam, gdzie przemysłowo produkuje się cudeńka? Znana marka.

Zostawmy jednak na razie diamenty. W książce o franczyzie pojawi się szeroko ujęty wątek samochodowy. Nie o podróby jednak tu chodzi, ale o wachlarz robienia pieniędzy na zasadach franczyzy. A może robienia wody z mózgu? Spróbujemy odpowiedzieć na kilka pytań i opisać kilka marek. Dokumentacja trwa. Zapraszam na stronę internetową. Monice raz jeszcze dziękuję. Włożyła w to dużo własnego czasu i pracy. Polecam jej usługi tym, którzy jeszcze strony w sieci nie mają lub/i planują np. nową. Czytelniczce bloga-bo tak się poznaliśmy-przez niego-raz jeszcze serdecznie dziękuję.

http://www.areteart.pl/

I polecam ten tekst.

Coraz częściej klienci są traktowani równo-jak najemcy.

http://natemat.pl/171947,jestem-potencjalnym-klientem-a-nie-zlodziejem-przestancie-traktowac-nas-tak-ze-czujemy-sie-w-sklepach-jak-przestepcy 

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *